szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera kampanii z udziałe Diane Kruger przewidziano jeszcze w 2013 roku!

CHANEL: Diane Kruger została twarzą nowej kampanii Chanel!

CHANEL znowu postawił na Dianę Kruger. Ambasadorka marki CHANEL została twarzą nowej kampanii reklamowej kosmetyków pielęgnacyjnych, których premiera jest przewidziana na 2013 rok. Czekamy z niecierpliwością.

Tagi: ambasadorka marki Chanel, chanel, chanel allure, chanel kampania, chanel kampania 2013, Diane Kruger, perfumy allure, perfumy chanel, twarz kampanii chanel

CHANEL: Diane Kruger została twarzą nowej kampanii Chanel!

fot: Materiały Prasowe

Obecna Ambasadorka marki CHANEL, aktorka Diane Kruger będzie wizerunkową twarzą nowej kampanii reklamowej kosmetyków pielęgnacyjnych, których premiera odbędzie się w 2013 roku. Ale to nie pierwsze wspólnie realizowane projekty Domu Chanel i Diane Kruger.

Diane Kruger jest jedną z najbardziej znanych twarzy światowego kina. Dom Chanel od dawna jest zafascynowany jej naturalną elegancją i eterycznym pięknem. Jeszcze w 1996 roku Chanel wybrał ją do zapachowej kampanii reklamowej perfum ALLURE. W ostatnich latach aktorka reklamowała ekskluzywne torebki domu mody Chanel.

Teraz ambasadorka Chanel, Diane Kruger będzie twarzą nowej kampanii reklamowej kosmetyków pielęgnacyjnych, które zostaną zaprezentowane w 2013 roku.

Nie możemy się doczekać zarówno kosmetyków Chanel jak i Diane Kruger w tej kampanii!

Autor: AM

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 08.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz Chanel jesień zima 2014/2015 [ZDJĘCIA]
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz ...

Karl Lagerfeld po raz kolejny zaskakuje! Najnowszy pokaz Chanel odbył się w słynnym Grand Palais, który zamienił się w gigantyczny supermarket w modelkami w roli klientek! Zobaczcie jak wyglądał pokaz Chanel jesień ...