szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czym jeszcze zaskoczy nas superprzystojny Channing Tatum?

Channing Tatum, czyli seksapil w pigułce. Aktor, o którego talencie jeszcze się przekonamy. SYLWETKA GWIAZDY

Channing Tatum ma wszystko, aby być idolem kobiet i mężczyzn na całym świecie. Jest nie tylko utalentowanym, ale i nieziemsko przystojnym aktorem. Fanów smucić może jedynie to, że od 2009 roku jest w związku małżeńskim z koleżanką z planu Step up, Jenną Dewan. Co jeszcze wiadomo, o tym przystojniaku?

Tagi: channing tatum, channing tatum magic mike, channing tatum wipikedia, Jenna Dewan, najbardziej seksowny aktor, najbardziej seksowny aktor według People, people, ricky martin, Step up, sylwetka gwiazdy, tańczący aktor

Channing Tatum, czyli seksapil w pigułce. Aktor, o którego talencie jeszcze się przekonamy. SYLWETKA GWIAZDY

Channing Tatum został przez magazyn People mianowany najbardziej przystojnym mężczyzną na świecie w 2012 roku

fot: BULLS

Tak naprawdę nazywa się Channing Matthew Tatum i urodził się w miasteczku Cullman w Alabamie 26 kwietnia 1980 roku. Gwiazdor pochodzi z licznej i bardzo konserwatywnej rodziny. Ma aż siedmioro rodzeństwa! On sam jest z całej gromadki najstarszy. Mimo że jest już bardzo sławny nie zapomina o swoich korzeniach i każdego lata odwiedza Alabamę. Na pewno dlatego też, że mieszka tam obecnie jego mama.

Channing zaczynał jako model, ale miał inne ambicje

Channing Tatum zaczynał karierę w show-biznesie jako model i tancerz. Fanki Ricky'ego Martina pamiętają zapewne, jak brawurowo zatańczył w słynnym klipie She Bangs. Urodę Tatuma zauważono już w 2001 roku, jeden z prestiżowych amerykańskich magazynów umieścił go na liście 50 najpiękniejszych twarzy świata. Po raz drugi jego niewątpliwy urok doceniono w 2007 roku, kiedy to magazyn People obwołał go najprzystojniejszym mężczyzną świata. Dla People Tatum jest najwyraźniej jak wino: im starszy tym lepszy. Za najseksowniejszego faceta świata został uznany także 14 listopada 2012 roku! Czyli upływ kilku lat zupełnie mu nie zaszkodził.

Channing, czyli biseksualny konserwatysta

Gwiazdor zdaje sobie sprawę ze swojego uroku i chętnie reklamuje różne produkty, jednak jego powołaniem jest aktorstwo. Dał się poznać w filmach Trener czy Step up: Taniec zmysłów oraz Wciąż ją kocham i Magic Mike. Wszyscy, którzy zetknęli się z Tatumem na gruncie zawodowym podkreślają, że to profesjonalista pełną gębą! A sama Sienna Miller tak określiła swojego kolegę po fachu: Channing dobrze się czuje w swojej skórze i z całą pewnością ma dystans do siebie, co lubię w nim najbardziej.

Idealny niemal obrazem psuje jedynie jego tendencja do szokowania. Podczas wywiadu telewizyjnego publicznie oświadczył bowiem, że jest biseksualny. Na szczęście jego żona, Jenna Dewan, przyzwyczaiła się do tego. Para, która poznała na planie filmu Step up, uchodzi za wyjątkowo zgodną. Pobrali się w 2009 roku i obydwoje twierdzą, że była to najlepsza decyzja w ich życiu.

Autor: Miss Q

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą mieli dziecko! To już potwierdzone
Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą ...

Channing Tatum zostanie ojcem. Informacja o tym, że Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan-Tatum spodziewają się swojego pierwszego dziecka została potwierdzona przez parę. Channing Tatum najseksowniejszy mężczyzna świata w 2012 roku ...