szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Channing Tatum, najseksowniejszy mężczyzna 2012 roku zostanie ojcem!

Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą mieli dziecko! To już potwierdzone

Channing Tatum zostanie ojcem. Informacja o tym, że Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan-Tatum spodziewają się swojego pierwszego dziecka została potwierdzona przez parę. Channing Tatum najseksowniejszy mężczyzna świata w 2012 roku według magazynu PEOPLE zamierza teraz w pełni poświęcić się rodzinie.

Tagi: channing tatum, channing tatum dziecko, channing tatum jenna dewan, channing tatum pierwsze dziecko, channing tatum-wikipedia, channinga tatum najseksowniejszy, jenna dewan ciąża

Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą mieli dziecko! To już potwierdzone

Channing Tatum i Jenna Dewan informują, że ich pierwsze dziecko urodzi się w 2013 roku

fot: BULLS

Channing Tatum ojciem? Tak! Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan spodziewają się pierwszego dziecka. Dwie wspaniałe dusze, spodziewają się kolejnej - tak na ich stronie internetowej piszą fani aktora. Prócz niekończących się gratulacji, pojawiają się już pytania o to, czy Channing zamierza się teraz w pełni poświęcić ojcostwu. Wiele jednak wskazuje na to, że tak.

Już kilka tygodni temu, tuż po tym, jak magazyn PEOPLE uznał Channinga za najbardziej seksownego mężczyznę na ziemi 2012 roku, pojawiła się informacja o tym, że aktor zamierza przynajmniej na rok odpocząć od show-biznesu. Wywołało to lawinę pytań o przyczynę takiej decyzji. Na samym szczycie popularności. Ale dziś, 17 grudnia 2012 roku, już stało się jasne, dlaczego przystojny gwiazdor podjął taką decyzję. Jego żona spodziewa się ich pierwszego dziecka.

Na razie para nie ujawniła ani płci dziecka, ani przypuszczalnego terminu porodu. Nie ukrywają jednak tego, że obydwoje są bardzo szczęśliwi. Nie jest bowiem tajemnicą, że obydwoje marzyli o tym, żeby ich rodzina była nie tylko kochająca się, ale i liczną.

Redakcja serwisu Glamki.pl: SERDECZNIE GRATULUJE!

Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również