szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Channing Tatum robi przerwę w karierze

CHANNING TATUM: najseksowniejszy mężczyzna świata kończy z aktorstwem. Przynajmniej na rok!

Channing Tatum nie chce grać w filmach! Gwiazda Step up zdradza, że w 2013 roku nie zagra w żadnym nowym filmie. Chce stanąć po drugiej stronie kamery i zająć się reżyserią. Czeka was przynajmniej roczna przerwa od podziwiania najseksowniejszej klaty świata!

Tagi: big mike, channing tatum, channing tatum filmweb, channing tatum filmy, channing tatum i jenna dewan, channing tatum wipikedia, film big mike, najseksowniejszy mężczyzna świata, sexiest man alive

CHANNING TATUM: najseksowniejszy mężczyzna świata kończy z aktorstwem. Przynajmniej na rok!

Channing Tatum nazwany najseksowniejszym facetem świata zamierza rzucić aktorstwo. Czy sprawdzi się w roli reżysera?

fot: BULLS

Channing Tatum rezygnuje z aktorstwa. Ale tylko na rok. Najseksowniejszy mężczyzna świata według magazanu People skupi się teraz na karierze reżysera.

Kogo powinniśmy winić za to okrucieństwo? Reida Carolina! To scenarzysta, z którym Chan pracuje nad nowymi projektami. Mamy trzy lub nawet cztery pomysły, w których się zakochaliśmy. Mamy nadzieję, że pierwszy z pomysłów na scenariusz będzie gotowy pod koniec 2013 roku – mówi Tatum. Uznaliśmy, że nie będę przyjmował żadnych propozycji ról i skupię się na kolejnym rozdziale kariery - dodaje. Czy to oznacza, że aktorstwo to dla niego zamknięty rozdział? Uwielbiam pracę na planie i podpisuję się obiema rękami pod ostatnimi projektami, których byłem częścią. To było szalone i wiele mnie nauczyło, ale nie chcę dłużej odkładać mojej szansy na wyreżyserowanie własnego filmu - opowiada.

Cóż, zawsze pozostaje nam Big Mike na DVD i nadzieja, że Channing nie okaże się drugim Spielbergiem. To byłoby okropne marnotrawstwo, gdyby taki przystojniak pracował po drugiej stronie kamery!

Zobacz: Channing Tatum - SYLWETKA GWIAZDY >>

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą mieli dziecko! To już potwierdzone
Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą ...

Channing Tatum zostanie ojcem. Informacja o tym, że Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan-Tatum spodziewają się swojego pierwszego dziecka została potwierdzona przez parę. Channing Tatum najseksowniejszy mężczyzna świata w 2012 roku ...