szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogerki modowe zarabiają duże pieniądze

Charlize Mystery: Blogerki modowe zarabiają tysiące!

Czy można robić coś co się lubi i zarabiać na tym duże pieniądze? Okazuje się, że tak. Blogerki modowe zarabiają kilkaset tysięcy złotych rocznie. Tak przynajmniej twierdzi Charlize Mystery.

Tagi: blogerki modowe, blogerki modowe zarobki, charlize mystery

Charlize Mystery: Blogerki modowe zarabiają tysiące!

fot: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Nie cichną głosy o reportażu Chajzera na Warsaw Fashion Weekend. Filip Chajzer pokazał całej Polsce, jak wielka jest niekompetencja blogerek. Osoby, które uznają się za znawców w świecie mody, tak naprawdę nie mają o niej zielonego pojęcia!

Zobacz: FILIP CHAJZER ośmiesza blogerki modowe. Czy szafiarki znają się na modzie? Wideo

Przed całą aferą, gościem Dzień Dobry TVN była jedna z pierwszych blogerek modowych w Polsce, Chalize Mystery. Karolina Gliniecka w rozmowie z Jolantą Pieńkowską zdradziła, że na rzecz prowadzenia bloga modowego, odeszła z korporacji. Stwierdziła, że zajmowanie się modą już od dziecka było jej pasją.

Prowadząca TVN zapytała fashionistkę, ile zarabia na swojej stronie. Odpowiedź była prosta: - Jak na zarobki, które powstają z pasji, jest to bardzo dużo. Jest to przedział od 100 do 200 tysięcy rocznie. - powiedziała Charlize Mystery.

Warto zauważyć, że Karolina nie jest tak popularna jak choćby Maffashion, Jessica Mercedes czy Macademian Girl. One z pewnością zarabiają jeszcze więcej.

Przypominamy, że trwa głosowanie w plebistycie GLAM AWARDS, w którym nominowana jest m.in. Charlize Mystery. Głosować możecie klikając TUTAJ.


Zdjęcia: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Publikacja: 12.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również