szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Charlize Mystery blondynką? Blogerka rozjaśniła włosy?

Charlize Mystery znalazła nową metodę na rozjaśnianie włosów? Wygląda na to, że tak! Amerykańska woda to idealny sposób na dekoloryzację dla europejek - napisała Charlize Mystery na blogu.

Tagi: charlize mystery, fryzury 2014, jak rozjaśnić włosy?, karolina gliniecka

Charlize Mystery blondynką? Blogerka rozjaśniła włosy?

fot: Instagram Charlize Mystery

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, ostatnio dużo podróżuje. Zwiedziła już Nowy Jork oraz Paryż i oczywiście na Instagramie oraz blogu zamieszcza obszerne relacje ze swoich wycieczek po słynnych miastach. Jednak to nie piękne krajobrazy czy lokalne ciekawostki przyciągają największą uwagę czytelników blogerki, ale jej... nowy kolor włosów!

Przeczytaj więcej o Charlize Mystery!

Ostatnio Charlize Mystety może się pochwalić bowiem znacznie jaśniejszymi włosami. Czyżby zamierzała zostać jasną blondynką jak Jessica Mercedes? Wygląda na to, że na razie nowy kolor włosów Charlize Mystery to efekt uboczny... mycia włosów w amerykańskiej wodzie! Tak przynajmniej twierdzi sama blogerka.

Amerykańska woda to idealny sposób na dekoloryzację dla europejek:) - napisała Karolina na blogu. Jeśli chcecie mieć jaśniejszy kolor włosów bez farbowania jedzcie do USA. Ze średniego brązu powstał blond - dodała na Instagramie.

Podoba się Wam Charlize Mystery w takim kolorze włosów? Powinna teraz stawiać na blond?

poprzedni
nastepny
Charlize Mystery
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram Charlize Mystery

Publikacja: 09.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...