szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Charlize Mystery: INSPIRUJĘ KOBIETY, żeby zoperowały nos!

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, jakiś czas temu poddała się operacji plastycznej nosa. Teraz blogerka uważa, że dzięki temu zainspirowała swoje fanki do walki z kompleksami!

Tagi: blogerki modowe, charlize mystery, karolina gliniecka, operacja nosa

Charlize Mystery

fot: charlize-mystery.blogspot.com, WBF

Jakiś czas temu Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, zdecydowała się na operację plastyczną nosa. Blogerka miała spore kompleksy na tym punkcie, ale postanowiła je pokonać i nawet zdecydowała się opisać swój problem i operację na blogu.

Teraz okazuje się, że operacja plastyczna Charlize Mystery zainspirowała jej fanki do walki z kompleksami!

Przeczytaj więcej o Charlize Mystery

Moje czytelniczki piszą mi wprost, że po moim wpisie na blogu brały telefon i dzwoniły do kliniki. To jest niesamowite, że takim wpisem mogłam dać komuś kopa do działania. To jest super. Długo się wahałam, czy o tym powiedzieć. W końcu jednak stwierdziłam, że dlaczego – dzięki temu, co jest normalne w świecie, bo w Polsce nie jest – komuś nie pomóc? Do dziś dostałam około dwóch tysięcy maili z pytaniem o zabieg, o lekarza. Jest megamiło dostać maila, że ktoś dzięki mnie zadzwonił do kliniki. Bardzo się cieszę, że mój wpis mógł pomóc i że to miało takie znaczenie dla moich czytelników - powiedziała Charlize Mystery w rozmowie z Gwiazdami.

Czy Waszym zdaniem Charlize Mystery dobrze zrobiła poddając się operacji plastycznej? A może powinna zaakceptować swoje wady?

Autor: Kinga

Zdjęcia: charlize-mystery.blogspot.com WBF

Publikacja: 10.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...