szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
CHARLIZE MYSTERY Karolina Gliniecka jedzie do Nowego Jorku na Fashion Week

CHARLIZE MYSTERY Karolina Gliniecka leci do Nowego Jorku na Mercedes-Benz New York Fashion Week!

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, niedługo spełni swoje marzenie! Blogerka poleci do Nowego Jorku na Mercedes-Benz Fashion Week. Karolina zobaczy między innymi pokazy takich projektantów, jak: Custo Barcelona, Anna Sui, Max Azria, Malan Breton.

Tagi: charlize mystery, FASHION WEEK W NOWYM JORKU, karolina gliniecka, Mercedes-Benz Fashion Week, MERCEDES-BENZ FASHION WEEK NOWY JORK

CHARLIZE MYSTERY Karolina Gliniecka leci do Nowego Jorku na Mercedes-Benz New York Fashion Week!

fot: fot. materiały prasowe

Już 5 września w Nowym Jorku startuje Fashion Week! Najwięksi światowi projektanci pokażą swoje kolekcje na wiosnę i lato 2014. To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody, dlatego każdy dziennikarz mody, modelka, projektant czy blogerka chce tam być!

Zobacz też: Charlize Mystery wielką wygraną Warsaw Fashion Street 2013! Wywiad z blogerką!

To szczęście będzie miała Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka. Ponoć blogerka została zauważona przez projektantów i zaproszono ją do udziały w nowojorskim Fashion Weeku.

Udział w New York Fashion Week to od zawsze było moje małe marzenie. Gdy otrzymałam zaproszenie bez wahania zaczęłam pakować walizki – powiedziała Karolina Gliniecka.

Co zobaczy Charlize Mystery?

Karolina zobaczy między innymi pokazy takich projektantów, jak: Custo Barcelona, Anna Sui, Max Azria, Malan Breton, a także pójdzie na galę inaugurującą imprezę organizowaną przez Patricię Field.

Otrzymałam już ponad 20 zaproszeń od projektantów, także czeka mnie sporo pracy. Mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić jak najwięcej pokazów, ale na pewno będę na bieżąco dzielić się wrażeniami na blogu. Zapraszam do codziennych odwiedzin - zdradziła Karolina Gliniecka.

poprzedni
nastepny
CHARLIZE MYSTERY Karolina Gliniecka leci do Nowego Jorku na Mercedes-Benz New York Fashion Week!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 31.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...