szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak się ubrać na festiwal? Stylizacja Charlize Mystery okaże się pomocna!

Charlize Mystery: Open'er to początek jej wakacji! [wywiad!]

Karolina Gliniecka, autorka bloga Charlize Mystery, nie może już doczekać się koncertu Rihanny podczas Heineken Open'er Festival. Co popularna blogerka modowa planuje na pozostałą część wakacji? W jakich ciuchach podróżuje? Zobacz nasz krótki wywiad z Charlize Mystery!

Tagi: blogerki modowe opener, charlize mystery, charlize mystery opener, charlize mystery stylizacja, charlize mystery wywiad, festiwal opener, heineken opener festival, JAK SIĘ UBRAĆ NA FESTIWAL, karolina gliniecka, moda festiwalowa, moda festiwalowa opener

Charlize Mystery: Open'er to początek jej wakacji! [wywiad!]

Karolina Gliniecka, autorka bloga Charlize Mystery, w drodze na Open'er

fot: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Karolinę Gliniecką vel. Charlize Mystery spotkaliśmy podczas pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego na sezon jesień zima 2013. Blogerka modowa była wówczas tuż przed ostatnimi egzaminami i z niecierpliwością wyczekiwała wakacji 2013, które miały rozpocząć się dla niej wraz z wizytą na Heineken Open'er Festival w Gdyni. Ostatni koncert będzie moim ulubionym - powiedziała nam Charlize Mystery.
Tymczasem na facebookowym fanpage'u Charlize Mystery pojawiło się zdjęcie stylizacji, w której blogerka modowa ruszyła na Open'era. Jeśli nadal zastanawiacie się jak się ubrać na festiwal, zestaw Karoliny może okazać się świetną inspiracją! Jest dziewczęco, ale i superwygodnie. T-shirt zaprojektowała Lana Nguyen, spodnie pochodzą z kolekcji Zary, a ogromna walizka (nieodłączny atrybut każdej fashionistki!) w różowym kolorze to propozycja marki Carpisa.

Autor: monroe

Zdjęcia: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Publikacja: 06.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...