szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Karolina Gliniecka vel. Charlize Mystery: operacja plastyczna, zarobki, hejterzy, plany na przyszłość

Charlize Mystery w SMALL TALK Gosi Boy!

Karolina Gliniecka, autorka bloga Charlize Mystery, to nowy gość programu Gosi Boy Small Talk. O czym rozmawiały laureatki tegorocznego konkursu MODNE KREACJE Warsaw Fashion Street 2013?

Tagi: charlize mystery, charlize mystery gosia boy, charlize mystery small talk, charlize mystery wywiad, gosia boy, gosia boy blog, gosia boy wywiad, gosia boy youtube, karolina gliniecka, karolina gliniecka small talk, karolina gliniecka wywiad

Charlize Mystery w SMALL TALK Gosi Boy!

Karolina Gliniecka i Gosia Boy w nowym odcinku Small Talk

fot: Materiały Prasowe

Karolina Gliniecka prowadzi swojego bloga Charlize Mystery już od pięciu lat. W tym czasie stała się jedną z najbardziej wpływowych blogerek, która podczas konkursu Warsaw Fashion Street 2013 zdobyła rekorodową ilość głosów internautów, zdobywając statuetkę za Najlepszy Blog Stylowy. Karolina pojawia się coraz częściej w programach telewizyjnych oraz na plotkarskich portalach. Mimo to podkreśla, że nie interesuje jej kariera celebrytki:

Nie jestem celebrytką i nie chcę nią być. Chcę, by kojarzono mnie z modą, z blogiem, a nie z tym, że byłam tydzień temu na pokazie i stanęłam na ściance. Nie chcę, żeby biegali za mną fotoreporterzy i robili mi kontrowersyjne zdjęcia. Ja jednak wolę to spokojne moje życie z blogiem, z moim chłopakiem, a nie chodzenie na ścianki i wymyślanie coraz to nowszych skandali, bo jednak to nie moja bajka.

W Small Talk Charlize Mystery ujawnia także jak wygląda jej typowy dzień, przyznaje czy traktuje blogowanie jako swój zawód, a także dzieli się swoimi planami na przyszłość. Karolina Gliniecka zdradza także ile można zarobić na blogu:

Są to spore pieniądze. Nie chcę mówić ile dokładnie, ale jeszcze mnie nie stać na kupno mieszkania, ale mam nadzieję, że kolejne dwa lata będą przełomem. Ale są to spore kwoty i nie wstydzę się absolutnie, że zarabiam na tym blogu. Bo to jest też miara sukcesu, jakaś na pewno.

O psychofance i hejterach, operacji plastycznej nosa oraz wymarzonej podróży - o tym wszystkim opowie Charlize Mystery w rozmowie z Gosią Boy!

Karolina Gliniecka w programie Small Talk Gosi Boy!
Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...