szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
CHARLIZE MYSTERY. Rażąca wpadka blogerki. Korwin: Głupota podniesiona do rangi wzoru

CHARLIZE MYSTERY zaliczyła wpadkę! Ostre komentarze Freestyle Voguing i Karoliny Korwin Piotrowskiej

Charlize Mystery ma już na swoim koncie pierwszą wpadkę 2014 roku! Blogerka zamieściła zdjęcie z nowojorskiego Tygodnia Mody, na którym można było podziwiać Annę Wintour oraz Hamisha Bowlesa. Niestety, Charlize Mystery nie rozpoznała mężczyzny, za co została skrytykowana przez Freestyle Voguing i Karolinę Korwin Piotrowską.

Tagi: charlize mystery, FREESTYLE VOGUING, karolina gliniecka, Karolina Korwin Piotrowska, WPADKA CHARLIZE MYSTERY

CHARLIZE MYSTERY zaliczyła wpadkę! Ostre komentarze Freestyle Voguing i Karoliny Korwin Piotrowskiej

fot: Adi (www.charlize-mystery.blogspot.com)

Ostatnio blogerzy i blogerki nie mają łatwego życia. Od czasu zabawnej prowokacji Filipa Chajzera są na celowniku i bardziej niż kiedykolwiek wcześniej oceniana jest ich wiedza. Właściwie nikogo to nie powinno dziwić, w końcu blogerki modowe pragną uchodzić za specjalistki w swojej dziedzinie, więc powinny mieć naprawdę sporą wiedzę o modzie.

Niestety, najczęściej wpadki zalicza Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka. Blogerka jest krytykowana przez internautów za wpadki merytoryczne, brak znajomości języka angielskiego, a także retusz zdjęć, przez który wygląda bardzo nienaturalnie.

Mogłoby się więc wydawać, że Charlize Mystery weźmie sobie do serca wszystkie uwagi i jej noworocznym postanowieniem będzie obietnica poprawy. Nic bardziej mylnego! Już początek 2014 roku to dla Karoliny pierwsza wpadka. Blogerka zamieściła zdjęcie z nowojorskiego Tygodnia Mody, na którym można było zobaczyć Annę Wintour i Hemisha Bowlesa. Jednak Charlize nie rozpoznała mężczyzny, podpisując go jako "mężczyzna po jej (Anny Wintour) lewej stronie.

Zobacz też: CHARLIZE MYSTERY w koszulce VIVIVI! Karolina Gliniecka ma dystans do siebie i poczucie humoru!

Wpadkę wyłapał Freestyle Voguing, czyli Tobiasz Kujawa. Słodki Jezu... Charlize-mystery!!!! "mężczyzna po lewej" to nie jakiś mężczyzna. To Hamish Bowles, znakomity dziennikarz o światowej renomie. Jeśli nie znasz kogoś, komu robisz zdjęcie, to zachowaj chociaż odrobinę godności i nie afiszuj się ze swoją ignorancją... I jak później ludzie mają nie mówić, że szafiarki posiadają ćwierć mózgu? Ręce opadają - napisał Freestyle Voguing na Facebooku.

Wpadkę Charlize Mystery skomentowała też Karolina Korwin Piotrowska, która - jak wiadomo - nie ma najlepszego zdania o blogerkach.

mnie to rozwala serio indolencja, głupota i ignorancja podniesiona do rangi wzoru - napisała dziennikarka na Facebooku.

Zobacz też: MODA WIOSNA 2014. Jemerced, Charlize Mystery i Jestem Kasia na sesji zdjęciowej Mohito

Oczywiście Karolina Gliniecka błyskawicznie poprawiła swój wpis i przy okazji odpowiedziała Tobiaszowi: Tobiasz dlatego Ty i np Harel zajmujecie się dziennikarstwem modowym, a szafiarki" tylko" ciuchami.

Myślicie, że rzeczywiście Charlize Mystery nie musi znać znanych osób z branży, bo zajmuje się "tylko ciuchami"?


Autor: Kinga

Zdjęcia: Adi (www.charlize-mystery.blogspot.com)

Publikacja: 06.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...