szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Chłopak Magdy Frąckowiak - kim jest nowa miłość polskiej modelki?

Chłopak Magdy Frąckowiak to syn wielkiego projektanta! Z kim spotyka się polska modelka?

Magda Frąckowiak ma nowego chłopaka! Polska top modelka, która od lat święci sukcesy za granicą, spotyka się od niedawna z pewnym przystojnym brunetem - synem słynnego projektanta mody! Kim jest nowy chłopak Magdaleny Frąckowiak? Oto co wiemy o nowej miłości polskiej modelki!

Tagi: chłopak magdaleny frąckowiak, chłopak magdy frąckowiak, frąckowiak cavalli, magda frąckowiak chłopak, magdalena frąckowiak, magdalena frąckowiak chłopak

magda frąckowiak

Nowy chłopak Magdaleny Frąckowiak to syn Roberta Cavalli

fot: Instagram

W czerwcu 2013 Magdalena Frąckowiak rozstała się po trzech latach związku ze swoim narzeczony Wojciechem Pastorem. Para planowała ślub lecz nieoczekiwanie postanowiła się rozejść. Według oficjalnych informacji przyczyną zerwania był nadmiar obowiązków zawodowych modelki, która cały czas przebywała za granicą.

Modelka nie jest już jednak sama! Na Instagramie można zobaczyć zdjęcia, na których Magdalena Frąckowiak pozuje z pewnym przystojnym brunetem. Pikanterii dodaje fakt, że to dość znana persona w świecie wielkiej mody. Kim jest nowy chłopak Magdaleny Frąckowiak? To Daniele Cavalli - syn słynnego Roberto. Polska modelka poznała go prawdopodobnie podczas mediolańskiego tygodnia mody, gdzie była jedną z gwiazd pokazu Roberto Cavalli wiosna-lato 2014. Para wybrała się niedawno do rodzinnego miasta Daniele - Florencji, by wspólnie świętować urodziny top modelki.

Kim jest nowy chłopak Magdaleny Frąckowiak?

27-letni Daniele Cavalli, podobnie jak jego wielki ojciec, zajmuje się projektowaniem mody. Jako jedyny z pięciorga dzieci projektanta poszedł w ślady słynnego ojca i od dwóch lat aktywnie wspiera rodzinny biznes. To on tworzy i odpowiada za linię męską marki Roberto Cavalli. Mimo młodego wieku Daniele może mieć już spore powody do dumy - jego linia odzieżowa rozwija się coraz prężniej a ojciec nie posiada się z dumy z jego kolejnych projektów. W 2011 roku zdolny projektant został nagrodzony przez niemieckie GQ statuetką "Man of the Year" w kategorii Moda.

Autor: JW

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 14.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również