szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Chris Brown rozbił porsche przez fotografów?

CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w płot uciekając przed paparazzi!

Chris Brown znowu ma kłopoty. Ostatnio jest częstym gościem w sądzie. Problemów przysporzyć mu także niedawna bójka z Frankiem Oceanem. Jakby tego było mało - rozbił swoje luksusowe porsche. Twierdzi, że wjechał w mur uciekając przed natrętnymi fotografami...

Tagi: chris brown, chris brown 2013, chris brown i rihanna, chris brown paparazzi, chris brown piosenki, chris brown porsche, chris brown rihanna, chris brown tekstowo, chris brown wypadek, rihanna, rihanna i chris brown

CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w płot uciekając przed paparazzi!

Chris Brown i miejsce, w którym rozbił swoje porsche

fot: BULLS

Całe szczęście, że – choć wypadek wyglądał poważnie – Chris Brown nie odniósł obrażeń. Gdy na miejsce zdarzenia przyjechała policja, Chris zeznał, że spowodował zagrożenie na drodze ponieważ ścigali go paparazzi.

Brown zeznał, że w trakcie ucieczki stracił kontrolę nad swoim wozem – zanotowali obecni na miejscu funkcjonariusze. Piosenkarz napisał na swoim Twitterze: Zamierzam wytoczyć sprawę karną i cywilną agencji fotograficznej!. Wszystko fajnie, ale Chris Doherty, właściciel firmy, którą oskarża Chris, przedstawia zupełnie inną wersję wydarzeń.

W oświadczeniu napisał: Nie mieliśmy nic wspólnego z wypadkiem Chrisa. Żaden z zatrudnianych przez mnie fotografów go w tym czasie nie ścigał. Rozbił auto i jest mu na rękę zrzucić winę na kogoś innego. Powinien być ostrożniejszy, gdy rzuca oskarżenia. Jak myślicie, Brown znowu szuka kozła ofiarnego, a może rzeczywiście jest niewinną ofiarą paparazzi?

Zobacz: Chris Brown - Don't Wake Me Up:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Chris Brown otwiera agencję modelek
Chris Brown otwiera agencję modelek

Chris Brown postanowił założyć agencję modelek! Raper będzie szukać pięknych kobiet na całym świecie - w Hong Kongu, Paryżu czy Nowym Jorku. Agencja modelek byłego chłopaka Rihanny będzie się nazywać Legendary Faces.