szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Chris Brown otwiera agencję modelek

Chris Brown postanowił założyć agencję modelek! Raper będzie szukać pięknych kobiet na całym świecie - w Hong Kongu, Paryżu czy Nowym Jorku. Agencja modelek byłego chłopaka Rihanny będzie się nazywać Legendary Faces.

Tagi: agencja modelek, były chłopak Rihanny, chris brown

Chris Brown

fot: Instagram

Chris Brown znalazł nowy sposób na częstsze otaczanie się pięknymi kobietami! Były chłopak Rihanny postanowił założyć agencję modelek - Legendary Faces i będzie poszukiwać dziewczyn w Hong Kongu, Paryżu czy Nowym Jorku.

Przeczytaj więcej o Chrisie Brownie!

Świat mody nie jest nowością dla Chrisa Browna. Raper od 3 lat jest związany z top modelką Karrueche Tran. Razem z nią zaprojektował kolekcję ubrań Black Pyramid w 2012 roku.

Oczywiście fani muzyki Chrisa Browna nie muszą się obawiać, że raper nagle przestanie tworzyć i poświęci się wyłącznie swojej agencji. Na Twitterze ogłosił, że właśnie przygotowuje nowy klip!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 14.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w płot uciekając przed paparazzi!
CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w ...

Chris Brown znowu ma kłopoty. Ostatnio jest częstym gościem w sądzie. Problemów przysporzyć mu także niedawna bójka z Frankiem Oceanem. Jakby tego było mało - rozbił swoje luksusowe porsche. Twierdzi, że wjechał w ...