szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Europa nadal nienawidzi Chrisa Browna

CHRIS BROWN znienawidzony przez Szwedów. Koncert w atmosferze skandalu. TYLKO U NAS!

Fani Rihanny nie wybaczą Chrisowi Brownowi pobicia ich idolki. Widzieliśmy to na własne oczy w Sztokholmie. Stolica Szwecji była dosłownie zaklejona plakatami ze zdjęciem pobitej Riri przestrzegającym przed kupnem biletów na koncert Chrisa Browna!

Tagi: chris brown, Chris Brown (piosenkarz) – Wikipedia, Chris Brown Fortune, koncert Chrisa Browna, Original Rudeboys, pobicie rihanny, protest Chris Brown, rihanna, Sztokhol Chris Brown, związek Chrisa i Rihanny

Chris Brown znienawidzony przez Szwedów. Koncert w atmosferze skandalu

W całym Sztokholmie zawisły plakaty przypominające o pobiciu Rihanny przez Chrisa Browna. Na zdjęciu jeden z plakatów w samym centrum miasta przy Domu Kultury.

fot: Archiwum prywatne

Nikt mu tego nie wybaczy! Ponad trzy lata po tym tragicznym zdarzeniu, cały świat pamięta o pobiciu Rihanny przez jej byłego (a może nawet i obecnego!) faceta. Chris Brown nie jest mile widziany w wielu częściach świata. Niedawno jego przeciwnicy w Wielkiej Brytanii na egzemplarzach jego nowej płyty Fortune przyklejali specjalne ostrzeżenia: Nie kupuj tej płyty! Ten facet bije kobiety!

Chris Europejczyków się jednak nie przestraszył i ruszył w trasę koncertową po Starym Kontynencie. I znowu spotkał się z negatywnymi emocjami. Młody hip-hopowy zespół Original Rudeboys odmówił wystąpienia w charakterze supportu przed londyńskim koncertem Browna. W Sztokholmie na własne oczy przekonaliśmy się, że artysta nie ma co liczyć na przebaczenie. Nieznana grupa antyfanów Chrisa przygotowała specjalne plakaty, które do złudzenia przypominały te prawdziwe. Podano na nich informację o dacie, miejscu koncertu, partnerów medialnych, a nawet adres do serwisu zajmującego się sprzedażą biletów . Jednak zamiast uśmiechniętej twarzy piosenkarza, na plakatach pojawiła się zmasakrowana po pobiciu twarz Rihanny. Szybko całe miasto pokryło się plakatami przypominającymi o tym, że Brown to damski bokser.

Koncert odbył się zgodnie z planem ale w atmosferze skandalu. Tłumy nie wypełniły hali Globe, a Chris Brown nawet nie wspomniał o swoim występie na Facebooku. Podobnie jak jeden z największych szwedzkich dzienników Svenska Dagbladet (SvD), który postanowił kompletnie nie informować o występie gwiazdora w stolicy. Mimo wszystko, Szwedzi byli łaskawsi dla Browna od publiczności znad Wisły. Polacy nie kupili nawet wystarczającej puli biletów na jego koncert, by opłacało mu się u nas zagrać.

ZOBACZ Styl Rihanny - Styl gwiazd - Moda >>

Zobacz Chris Brown - Don't Wake Me Up
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Archiwum prywatne

Publikacja: 21.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Chris Brown otwiera agencję modelek
Chris Brown otwiera agencję modelek

Chris Brown postanowił założyć agencję modelek! Raper będzie szukać pięknych kobiet na całym świecie - w Hong Kongu, Paryżu czy Nowym Jorku. Agencja modelek byłego chłopaka Rihanny będzie się nazywać Legendary Faces.

CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w płot uciekając przed paparazzi!
CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w ...

Chris Brown znowu ma kłopoty. Ostatnio jest częstym gościem w sądzie. Problemów przysporzyć mu także niedawna bójka z Frankiem Oceanem. Jakby tego było mało - rozbił swoje luksusowe porsche. Twierdzi, że wjechał w ...