szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Christina Aguilera jest w ciąży!

Christina Aguilera jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się dziecka ze swoim narzeczonym, Matthew Rutlerem.

Tagi: Christina Aguilera, christina aguilera ciąża, christina aguilera w ciąży

Christina Aguilera

Niegdyś największa rywalka Britney Spears, a nawet Madonny. Christinę Aguilerę, którą opiewano jako divę i supergwiazdę, spotkał podobny los. Szczyt kariery Christiny przypadł na początek wieku (2000-2007). W 2007 roku Aguilera ogłosiła, iż jest w ciąży. Po krótkiej przerwie na poród piosenkarka starała się powrócić na scenę. Jak dotychczas nie udało jej się odzyskać poprzedniej sławy. Myślicie, że jej się uda?

fot: BULLS

O ciąży Christiny Aguilery zaczęło robić się głośno już kilka miesięcy temu, kiedy amerykańscy fotoreporterzy dopatrzyli się u gwiazdy lekko zaokrąglonego brzuszka. Jednak nie bardzo chciało nam się wierzyć w to, że wokalistka zdecydowała się na ciążę zaraz po tym, jak udało jej się wrócić do szczupłej sylwetki.

Tymczasem pogłoski o tym, że Christina Aguilera jest w ciąży, okazały się prawdziwe! To kolejna dobra nowina, jaka w ostatnich tygodniach pochwalił się fanom gwiazda. Niedawno głośno było o jej zaręczynach z Matthew Rutlerem - piosenkarze, którego gwiazda poznała cztery lata temu na planie "Burleski".

Christina zostanie mamą po raz drugi. Piosenkarka ma już 6-letniego syna Maxa z poprzedniego związku.

Parze serdecznie gratulujemy!

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również