szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Christina Aguilera ma już dość swojego chłopaka. Chce spotykać się Farellem lub Leto

Christina Aguilera zdradza, że szuka nowej miłości! Kogo ma na oku?

Christina Aguilera szuka miłości. Nowej. Obecny partner Matthew Ruttler nie spełnia jej oczekiwań. Przede wszystkim finansowych. Bo jak się okazuje, to Christina Aguilera jest w tym związku sponsorem. Gwiazda ma na oku Colina Farrella i Jareda Leto.

Tagi: Christina Aguilera, Christina Aguilera chłopak, Christina Aguilera i Matthew Ruttler, Christina Aguilera związek, Christina Aguilera-wikipedia, Matthew Ruttler, z kim spotyka się Christina Aguilera, związki gwiazd

Christina Aguilera zdradza, że szuka nowej miłości! Kogo ma na oku?

Christina Aguilera szuka nowego partnera

fot: BULLS

Christina Aguilera chce nowej miłości. 
Jak zdradzają osoby z jej otoczenia, piosenkarka ma dość tego, że w związku z Matthewem Ruttlerem, to ona za wszystko płaciła. Bycie kimś, kto pełni rolę sponsora, nie spełniało jej oczekiwań wobec partnerskiego związku - mówią jej znajomi.

Z kim teraz chciałaby się spotykać Christina Aguilera? Gwiazda zagięła parol na Collina Farrella i Jareda Leto!
 Chce wrócić do gry i poderwać jakiegoś sławnego przystojniaka - zdradzają osoby z jej bliskiego otoczenia.
Aguilera zapowiedziała, że pracuje nad nową płytą, dzięki której znowu zacznie się liczyć w show-biznesie. Artystka bardzo poważnie podeszła do tematu. Zrzuciła 10 kilogramów, zmieniła wizerunek…

Teraz potrzebuje tylko... nowego faceta:) Informator magazynu Star zdradza: Jej związek z Matthew był jej na rękę. Nic sobie nie obiecywali i traktowali się na luzie. Teraz Christina dojrzała do relacji, która ma przyszłość.Wygląda na to, że jej utrzymanek powinien zacząć rozglądać się za pracą.

Christina nie traci czasu i już rozgląda się za odpowiednim kandydatem. Chce poderwać jakiegoś gwiazdora z pierwszej ligi, który będzie pasował do jej nowego image'u. Potrzebuje u swego boku kogoś, kto zapewni jej odpowiednie zainteresowanie prasy – dodaje osoba z otoczenia artystki. Czy wokalistka ma kogoś konkretnego na oku? Na szczycie jej listy są dwaj niegrzeczni chłopcy: były chłopak Alicji Bachledy Curuś, Colin Farrell i Jared Leto! Jak sądzicie, ma u nich szanse?

 

POLECAMY: Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również