szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Christina Aguilera schudła! Wygląda tak jak kiedyś

CHRISTINA AGUILERA znów jest szczupła! Zobacz jak zmieniła się Christina Aguilera

Christina Aguilera zrzuciła zbędne kilogramy! Piosenkarka znów ma szczupłą sylwetkę. Najwyraźniej przejęła się krytyką znajomych i innych gwiazd i wreszcie o siebie zadbała. Schudła naprawdę sporo!

Tagi: Aguilera, Christina Aguilera, Christina Aguilera chuda, Christina Aguilera chudsza, christina aguilera dieta, Christina Aguilera metamorfoza, Christina Aguilera na diecie, Christina Aguilera przytyła, Christina Aguilera schudła, Christina Aguilera zdjęcia

CHRISTINA AGUILERA znów jest szczupła! Zobacz jak zmieniła się Christina Aguilera

Christina Aguilera schudła! Wygląda tak jak kiedyś

fot: BULLS

Christina Aguilera wreszcie zrzuciła nadmiar kilogramów! Gwiazda wygląda prawie tak dobrze, jak w latach świetności. Po metamorfozie można było ją oglądać ostatnio w finale amerykańskiego show The Voice. Piosenkarka pojawiła się na scenie razem z Pitbullem i zaśpiewała swój najnowszy przebój Feel This Moment. Publiczność nie była jednak zachwycona występem artystki, ale jej wyglądem. Christina Aguilera zaskoczyła bowiem wszystkich przemianą. Gwiazda wyraźnie schudła i wygląda tak jak kiedyś.

Christina Aguilera przez ostatnie lata walczyła ze sporą nadwagą, ale powoli wraca do dawnego wyglądu. Eksperci i znajomi zarzucali jej, że o siebie nie dba. Niektórzy nie szczędzili słów pod jej adresem i mówili wprost: Aguilera się zapuściła! Piosenkarka przez długi czas jednak tymi zarzutami się nie przejmowała i zapewniała, że ona w kobiecych kształtach nic złego nie widzi. Wreszcie chyba jednak problem dostrzegła albo po prostu presja społeczeństwa wzięła górę. Ewidentnie widać, że gwiazda wzięła się za siebie i sporo schudła. Piosenkarka znów może cieszyć się piękną sylwetką.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również