szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy ciąża Kim Kardashian była planowana?

Ciąża KIM KARDASHIAN to wpadka? Tak twierdzi jej były mąż!

Kris Humphries, były partner Kim Kardashian najwyraźniej ciągle nie może się pogodzić z tym, jak postąpiła z nim i sama Kim, i rodzinka Kardashianów. Jego prawnicy wysuwają coraz to bardziej wymyślne oskarżenia, jednym z nich jest… przypadkowe zapłodnienie! Kolejny skandal z Kim Kardashian?

Tagi: kardashianowie, kim kardashian, kim kardashian były mąż, kim kardashian kanye west, kim kardashian skandal, kim kardashian ślub, kim kardashian w ciąży, kim kradashian ciąża, Kris Humphries

Ciąża KIM KARDASHIAN to wpadka? Tak twierdzi jej były mąż!

Kim Kardashian nie planowała ciąży?

fot: BULLS

Ciąża Kim Kardashian wciąż jest HOT tematem. Dziecko jej i Kayna Westa staje się zaś kartą przetargową w sądzie.Kwestia rozwodu Kim Kardashian z Krisem Humpriesem wciąż nie została zakończona.

Koszykarz uważa, że Kim zaszła w ciążę, by zyskać przewagę w sądzie i wynegocjować lepsze warunki rozwodu. W papierach, które dostarczono do sądu jest napisane: To, o co tu naprawdę chodzi to zmuszenie sądu do wzięcia pod uwagę "pilności" tej nieplanowanej ciąży, czegoś, z czym Kris nie ma nic wspólnego. Kim postrzega to jako okazję do przechylenia na swoją korzyść sporu sądowego i zmuszenia sądu, by wziął tę sprawę na wokandę".

Skąd Humphries może wiedzieć, czy ciąża była zaplanowana czy nie? Na to pytanie jego prawnik ma prostą odpowiedź: Dlaczego Kim miałaby zachodzić w ciąże w trakcie przeprowadzania procedur rozwodowych?.

Zamieszanie wokół ciąży Kim Kardashian trwa. Z pewnością to nie jest ostatni odcinek serialu Kim Kardashian i jej byli partnerzy :)

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak Kim Kardashian? [GALERIA+WIDEO]
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak ...

Wiele kobiet chce wyglądać jak gwiazdy. Są w stanie poddać się kilkunastu operacjom plastycznym, dzięki którym będą wyglądały jak sobowtóry swoich idolek. Wiemy, ile trzeba wydać, aby wyglądać jak Kim Kardashian? Sprawdźcie!

Kim Kardashian i Kanye West kupili dom. Sprawdź, ile jest warty! [WIDEO]
Kim Kardashian i Kanye West kupili ...

Kim Kardashian i Kanye West postanowili zainwestować w kupno wymarzonej posiadłości. Nowy dom celebryckiego małżeństwa do tanich nie należał. Zobacz, ile para zapłaciła za dom! Ciekawostką jest również fakt, do kogo wcześniej ...