szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ciężarna Christina Aguilera NAGO! [ZDJĘCIA]

Christina Aguilera, która lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko, zdecydowała się na udział w odważnej sesji zdjęciowej. Ciężarna piosenkarka na chwilę przed porodem zgodziła się pozować NAGO! Zobaczcie zdjęcia!

Tagi: Christina Aguilera, christina aguilera ciąża

Ciężarna Christina Aguilera NAGO! [ZDJĘCIA]

Ciężarna Christina Aguilera NAGO w sesji dla V Magazine!

Christina Aguilera jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, więc poród może nastąpić właściwie w każdej chwili. Piosenkarka, która spodziewa się córeczki, zdecydowała się na udział w odważnej sesji zdjęciowej dla V Magazine. Na zdjęciach wykonanych przez Briana Bowena Smitha Aguilera pozuje niemal nago, dumnie prezentując ciążowy brzuch.

CZYTAJ TAKŻE: Christina Aguilera jest w ciąży! Gwiazda urodzi córeczkę

W sesji wziął udział narzeczony artystki i ojciec jej dziecka, Matt Rutler. Para zaręczyła się w walentynki 2014, co wywołało spekulacje, że Xtina jest w ciąży. Okazało się, że przypuszczenia były prawdziwe, bo kilka dni po zaręczynach piosenkarka poinformowała, że faktycznie ona i Matt będą mieli dziecko. Aguilera ma 6-letniego synka z pierwszego małżeństwa z Jordanem Bratmanem, z którym była w związku małżeńskim przez ponad 5 lat. Z Rutlerem spotyka się od ponad 3 lat. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy para się pobierze.

CZYTAJ TAKŻE: Christina Aguilera zaręczyła się z Mattem Rutlerem!

Naga sesja przyszłej matki to nie wyjątek wśród celebrytek. Trend zapoczątkowała Demi Moore w 1991 roku, gdy zdecydowała się na udział w rozbieranej sesji dla magazynu Vanity Fair. Pomysł podchwyciły m.in. Jessica Simpson, Monica Bellucci czy Mariah Carey, które na okładkach pism pozowały nago, będąc w zaawansowanej ciąży.

Jak oceniacie nagą sesję Christiny Aguilery?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Publikacja: 02.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również