szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cleo na imprezie promującej grę Zumba Fitness World Party

CLEO reklamuje grę! Wokalistka przeboju DONATANA wkracza do świata show-biznesu

Cleo podpisała pierwszy kontrakt reklamowy. Wokalistka Donatana została ambasadorką gry! Cleo reklamuje grę Zumba Fitness: World Party. Zobacz jak prezentowała się artystka na premierze gry.

Tagi: cleo, cleo donatan, cleo fitness world party, cleo gra, cleo my słowianie, cleo zumba

CLEO reklamuje grę! Wokalistka przeboju DONATANA wkracza do świata show-biznesu

Cleo na premierze gry Zumba

fot: WBF

Gwiazda przeboju My Słowanie zaczyna korzystać ze swojej sławy! Cleo wzięła udział w premierze gry Zumba Fitness: World Party. Wokalistka została ambasadorką popularnej na całym świecie gry.

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA. Klub Ewy CHODAKOWSKIEJ już niebawem! >>>

Cleo na tę imprezę wybrała sportowy strój. Włosy gwiazdy zaczesane były w charakterystyczny warkocz, znany z teledysku Donatana. Wokalistka zachęcała wszystkich biorących udział w imprezie do wspólnej zabawy! Cleo jako ambasadorka gry z pewnością był dobrym wyborem. Artystka ma bowiem na Facebooku ponad 190 tysięcy fanów, a teledysk do My Słowianie odtworzono 24 miliony razy.

Co sądzicie o Cleo jako ambasadorce gry? Dobry wybór pierwszej marki do reklamowania?

Autor: kobi

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Czy Cleo wystąpi w Tańcu z gwiazdami? ZNAMY odpowiedź!
Czy Cleo wystąpi w Tańcu z ...

Czy Cleo zatańczy w nowej edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Na to pytanie opowiedział Donatan, producent, z którym Cleo stworzyła hit My Słowianie.

Kolekcja Cleo: Bluzy i koszulki ze słowiańskimi motywami!
Kolekcja Cleo: Bluzy i koszulki ze ...

Cleo zaprojektowała kolekcję słowiańskich ubrań! Sława teledysku My Słowianie sprawiła, że pokochaliśmy ludowe motywy. W linii Cleo znajdziesz bluzy i koszulki, które łączą hiphopowy styl ze słowiańskimi wzorami. Zobacz kolekcję Cleo!

My Słowianie jedzie na Eurowizję!
My Słowianie jedzie na Eurowizję!

Wiemy już kto będzie reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizji! Tak jak przypuszczaliśmy do Danii pojedzie Donatan i Cleo z hitem My Słowianie! Myślicie, że My Słowianie ma szansę na wygraną?