szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Co Justin Bieber ma wspólnego z Polską? Więcej niż myślicie!

Czy Justin Bieber może mieć cokolwiek wspólnego z Polską? A jednak! Okazuje się, że łączy go z naszym krajem więcej niż tylko jeden koncert w Łodzi. Justin i Polska mają co najmniej trzy związki...

Tagi: justin bieber, Justin Bieber ciekawostki, justin bieber polska

Justin bieber 1

Justina Biebera nie trzeba nikomu przedstawiać. To najsłynniejszy wokalista i idol nastolatek na całym świecie. Jednak co ciekawe, to polskie fanki Justina Biebera mogą czuć się wyjątkowo. Okazuje się bowiem, że Justina Biebera sporo łączy z Polską!

Przeczytaj więcej o Justinie Bieberze!

Przede wszystkim już jakiś czas temu plotkowano, że Justin Bieber ma polskie korzenie! Ponoć pradziadkowie młodego wokalisty, Stanisława i Władysław Biebrzyccy pochodzili z Polski i wyemigrowali przed II wojną światową. Do tego dalecy krewni Justina wciąż mieszkają w Polsce i utrzymują kontakt z gwiazdorem. Być może właśnie dlatego Justin Bieber przyjechał do Polski i wystąpił w Łodzi? Może to właśnie tam mieszkają dalecy krewni wokalisty?

Polskie korzenie Justina Biebera tłumaczyłyby też miłość wokalisty do polskiej kuchni! Ponoć Justin uwielbia pierogi. Nie gardzi też innymi polskimi produktami i np. nosi ubrania od Local Heroes! Ale to nie wszystko, bo okazuje się, że nawet stylistka Seleny Gomez jest Polką!

A może Wy znacie jeszcze jakieś dodatkowe powiązania Justina Biebera z Polską?

Autor: Kinga

Publikacja: 08.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...