szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TVP pozwie słynnego muzyka za zniesławienie organizatorów festiwalu w Opolu 2013

CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa muzyka za szkalowanie festiwalu w Opolu 2013

TVP pozwie Czesława Mozila, za słowa pod adresem organizatorów festiwalu w Opolu 2013. Mozil zarzucił organizatorom opóźnienia, brak profesjonalizmu oraz zasugerował, że w kulisach miało miejsce pijaństwo. TVP odpiera zarzuty i chce pozwać artystę za zniesławienie.

Tagi: czesław krytykuje opole, czesław mozil, czesław mozil o opolu, czesław mozil opole 2013, czesław mozil pozwany, czesław mozil zniesławia, Opole 2013, pozew sądowy czesław mozil, tvp czesław mozil sąd, tvp pozywa czesława mozila

CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa muzyka za szkalowanie festiwalu w Opolu 2013

Festiwal w Opolu 2013 oglądało blisko 4 mln ludzi

fot: festiwalopole.com

Czesław Mozil może spodziewać się sądowego pozwu ze strony TVP. Wszystko przez ostre słowa muzyka na temat przygotowania festiwalu w Opolu 2013. Artysta w rozmowie z portalem Gazeta.pl, zarzucił organizatorom nieprzygotowanie, niekompetencję, opóźnienia oraz pijaństwo w kulisach.

OPOLE 2013. Czesław MOZIL o festiwalu w Opolu: Krzyki, bałagan, złość, niekompetencja!

- Uważamy, że Czesław Mozil zniesławił artystów i organizatorów Opola, formułując zarzuty bez żadnych podstaw - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP. - Mamy wiele głosów artystów oburzonych zarzutami stawianymi przez pana Mozila, którzy mogą zaświadczyć, że nie było tak, jak on opisuje - skomentował Rakowiecki.

Warto przypomnieć, że festiwal w Opolu 2013 spotkał się także (zresztą nie pierwszy raz) z ostrą krytyką dziennikarza Gazety Wyborczej, Roberta Sankowskiego i Hirka Wrony, który ocenił festiwal na swoim profilu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Opole 2013 oglądało blisko 4 miliony ludzi. To wynik lepszy od ubiegłorocznego o ponad milion widzów. Jak sądzicie, w jaki sposób będzie się bronił Czesław Mozil?

Autor: mkusy

Zdjęcia: festiwalopole.com

Publikacja: 19.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji 50-lecia Festiwalu w Opolu!
OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji ...

Niedzielna Gala Jubileuszowa festiwalu Opole 2013 była koncertem wspomnień. W jego trakcie zobaczyliśmy artystów takich jak: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Stan Borys, Alicja Majewska czy Jerzy Połomski oraz usłyszeliśmy przeboje Tyle słońca ...