szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy doczekamy się kontynuacji programu X Factor?

Czy będzie 4 edycja X FACTOR? TVN nadal nie podjął decyzji!

Czwarta edycja X Factor stoi pod znakiem zapytania? Trzecią edycję muzycznego show wygrała Klaudia Gawor, która może być ostatnią zwyciężczynią programu. TVN nie zdecydował jeszcze, czy format będzie kontynuowany!

Tagi: casting x factor 2013, co dalej x factor, czwarta edycja x factor, czy bedzie x factor 4?, kiedy nowy x factor?, x factor, x factor 4, x factor castingi 2013

Czy będzie 4 edycja X FACTOR? TVN nadal nie podjął decyzji!

Czesław Mozil, Tatiana Okupnik i Kuba Wojewódzki. Czy będą także jurorami w X Factor 4?

fot: Facebook

Chcesz wziąć udział w castingu do X Factor 4? Nic z tego! Na razie telewizja TVN wstrzymuje wszelkie działania związane ze swoim flagowym talent show. Czy doczekamy się czwartej edycji X Factor?

Trzecia edycja X Factor zakończyła się wygraną Klaudii Gawor i... stratą widzów. Producenci tak walczyli o oglądalność, że finał programu przenieśli wyjątkowo na niedzielę 26.05.2013, by transmisja nie musiała konkurować z rozgrywanymi w sobotę finałami Ligi Mistrzów. Niestety, najnowsza edycja programu nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem jak poprzednie.

Jak informują Wirtualne Media, trzecią odsłonę X Factor śledziły średnio 3 miliony widzów. To o 80 tysięcy osób mniej w porównaniu z poprzednią edycją. Spadek nie był jednak tak dotkliwy, bo TVN w trakcie nadawania show była wciąż liderem rynku telewizyjnego.

Jednak jak poinformował nas zespół prasowy TVN, nie ma jeszcze decyzji co do dalszych losów programu, nie ruszają także na razie castingi do kolejnej edycji. Czyżby TVN szykował nowy format na jesień 2013?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 29.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...