szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Czyj styl podziwia Paulina Sykut? Najlepiej ubrane Polki według Pauliny Sykut

Paulina Sykut zdradza portalowi Glamki.pl, czyj styl najbardziej podziwia! Prezenterka zawsze wygląda świetnie i słynie z ciekawych stylizacji. Sprawdź, które Polki zasługują według Pauliny Sykut na miano najlepiej ubranych gwiazd!

Tagi: najlepiej ubrane gwiazdy, paulina sykut, paulina sykut styl

Czyj styl podziwia Paulina Sykut? Najlepiej ubrane Polki według Pauliny Sykut

fot: Tomasz Dębski

Paulina Sykut była jedną z gwiazd, które spotkaliśmy na pokazie Joanny Klimas LOGO GAME. Prezenterka w dziewczęcej i bardzo modnej stylizacji wyglądała pięknie i elegancko. Szorty w kratkę zestawione z prostą bluzką i kolorowymi szpilkami to zestaw, który zdecydowanie przypadł nam do gustu!

Postanowiliśmy spytać Paulinę Sykut, czyj styl najbardziej podziwia. W końcu nie od dziś wiadomo, że dobrze ubranych kobiet jest w naszym showbiznesie całkiem sporo. Oto co powiedziała nam prowadząca Must be the Music:

Bardzo lubię Małgosię Kożuchowską, chcętnie też patrzę na styl Karoliny Malinowskiej. Ale to nie wszystko. Chętnie oglądam stylizacje Maffashion czy Jessiki Mercedes, bo to taka młoda moda. One są bardzo kolorowe i zawsze wymyślają jakieś ciekawe stroje. - przyznała Paulina Sykut.

Przeczytaj więcej o Paulinie Sykut >>>

Kto jeszcze przyciąga uwagę prezenterki?

Asia Horodyńska też wygląda zawsze zupełnie inaczej niż wszyscy, zakłada świetne marki. A jeśli chodzi o klasykę to na pewno Małgosia Kożuchowska, Małgosia Socha też. To są najlepiej ubrane kobiety - stwierdziła Paulina Sykut.

Zgadzacie się z nią? Kogo dodałybyście do tej listy?

Autor: J.M.

Zdjęcia: Tomasz Dębski

Publikacja: 10.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Paulina Sykut i jej ulubione trendy na wiosnę: Co będzie nosiła Paulina Sykut w sezonie wiosna lato 2014?
Paulina Sykut i jej ulubione trendy ...

Paulina Sykut pojawiła się na piątkowym pokazie Joanny Klimas i po raz kolejny udowodniła, że doskonale zna się na modzie. Postanowiliśmy spytać Paulinę, które z wiosennych trendów najbardziej się jej podobają. Paulina ...