szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dariusz K. chciał popełnić samobójstwo?!

Dariusz K. przebywa w areszcie, gdzie czeka na wyrok za zabicie kobiety na pasach. Ponoć jest w fatalnym stanie psychicznym i nawet myślał o tym, żeby odebrać sobie życie!

Tagi: były mąż edyty górniak, Dariusz K

były mąż górniak

fot: WBF

Nie milkną echa tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach. Muzyk przebywa obecnie w areszcie, w którym spędzi najbliższe 3 miesiące, czekają na wyrok. Według gazety Rewia, dopiero teraz do Dariusza K., dociera co zrobił i jest stan psychiczny jest coraz gorszy.

Przeczytaj także: Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Gdy w areszcie zaczęło docierać do niego, co zrobił, że zabił kobietę, załamał się. Chciał popełnić samobójstwo – powiedział informator w rozmowie z tygodnikiem Rewia.

Podobno Dariusz K. cały czas rozpamiętuje dzień wypadku. Myśli też o swoim synku Allanie, partnerce i ich córeczce.  I wciąż pyta o syna Allanka. Martwi się o niego. I nie tylko. Gdy przez chwilę mógł w sądzie porozmawiać ze swoją partnerką, zapewnił ją, że zabezpieczy przyszłość jej i ich córeczki –  czytamy w Rewii.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 23.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również