szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dariusz K. wyjdzie z aresztu?!

Dariusz K. przebywa w areszcie przez jazdę samochodem pod wpływem narkotyków i zabicie kobiety na pasach. Jednak jego partnerka Iza Adamczyk robi wszystko, żeby Dariusz K. wyszedł z aresztu.

Tagi: były mąż edyty górniak, Dariusz K

były mąż górniak

fot: WBF

Dariusz K. wciąż przebywa w areszcie, po tym jak prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił na pasach 63-letnią kobietę. Muzykowi grozi do 12 lat więzienia. Dariusz K. może jednak liczyć na pomoc swojej partnerki Izy Adamczyk, która robi teraz wszystko, by jej ukochany jak najszybciej opuścił areszt.

Przeczytaj także: Dariusz K. chciał popełnić samobójstwo?!

Super Express donosi, że Iza Adamczyk zmieniła kancelarię adwokacką, która będzie bronić Dariusza K. Będziemy starać się, aby pan Dariusz odpowiadał z wolne stopy, aby zostały zastosowane środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym. W mojej ocenie jako obrońcy nie ma przesłanek, nie ma powodów, aby twierdzić, że pozostając na wolności, będzie on utrudniał postępowanie - powiedział adwokat, Marcin Kondracki.

Adwokat na razie nie chce się wypowiadać na temat wyroku. Uważa, że jest jeszcze za wcześnie i należy czekać na pozyskanie opinii, których przeprowadzenie zleciła prokuratura.

Myślicie, że Dariusz K. niedługo wyjdzie z aresztu?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 24.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również