szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dawid Beckham w Chinach promuje piłkę nożną.

DAVID BECKHAM ma nowy tatuaż! Piłkarz zdradził, co oznacza chiński napis!

David Beckham podczas pobytu w Chinach odsłonił koszulę i pokazał nowy tatuaż. Napis w języku chińskim głosi: Śmierć i życie mają wyznaczony czas. Bogactwo i honor zależą od niebios.

Tagi: david beckham, david beckham piłkarz, david beckham tatuaż, david beckham w chinach, tatuaże gwiazd

DAVID BECKHAM ma nowy tatuaż! Piłkarz wyznał, co oznacza chiński napis!

David Beckham poleciał do Chin, aby tam promować piłkę nożną.

fot: BULLS, Feature China / Barcroft Media

David Beckham korzystając z przerwy w rozgrywkach ligowych pojechał do Chin, aby tam promować futbol. Angielski piłkarz z ostatniej podróży przywiózł sobie pamiątkę - chiński tatuaż. Zaprezentował go jeszcze podczas wykładu na Uniwersytecie Pekińskim. Podniósł koszulę i odsłonił lewą stronę torsu. Wszyscy obecni mogli zobaczyć wytatuowane słowa starożytnego chińskiego przysłowia. Tym, którzy nie władają językiem chińskim wytłumaczył, że napis oznacza: Śmierć i życie mają wyznaczony czas. Bogactwo i honor zależą od niebios.

To już 13 tatuaż w jego kolekcji. David Beckham, szczyci się tatuażami na karku, plecach, barkach i na rękach. Większość z nich powstała w hołdzie dla swych trzech synów i żony Victorii.

Ciekawe, co konkretnego Beckham chciał wyrazić swoim nowym chińskim tatuażem?

Zobacz także: innych seksownych facetów z tatuażami!

Autor: AM

Zdjęcia: Feature China / Barcroft Media BULLS

Publikacja: 26.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Model Vin Los ma tatuaże na całej twarzy! Jest lepszy niż Zombie Boy? [WIDEO]
Model Vin Los ma tatuaże na ...

Model Vin Los jest poważnym konkurentem dla Ricka Genesta, znanego jako Zombie Boy! 24-letni Kanadyjczyk postanowił wytatuować sobie całe ciało, twarz i głowę. Jest lepszy od Zombie Boya?

Najciekawsze tatuaże gwiazd
Najciekawsze tatuaże gwiazd

Gwiazdy uwielbiają tatuaże! Wiele z nich upamiętnia kolejne ważne wydarzenia z życia, oryginalnymi i wymyślnymi tatuażami w różnych miejscach - często ukrytych. Zebraliśmy dla was najlepsze tatuaże gwiazd - zobacz co David Beckahm czy ...