szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

David Beckham w kąpielówkach! Seksowny?

David Beckham znowu pozuje w samych kąpielówkach! Fanki seksownego piłkarza mogą się cieszyć - nowa kampania H&M z udziałem Beckhama wyraźnie pokazuje, że czas obchodzi się z Davidem wyjątkowo łaskawie. Zobaczcie zdjęcia z planu najnowszej kampanii H&M z Davidem Beckhamem!

Tagi: david beckham, David Beckham bielizna h&M

Daviv Beckham w kąpielówkach! Seksowny?

David Beckham pozuje dla H&M już od 2 lat. Możemy go oglądać w reklamach bielizny czy sportowych koszulek z jego własnej linii. Tym razem przystojny piłkarz i projektant pokazuje swoją nową kolekcję kąpielówek. Na szczęście nie zapomina przy tym o pochwaleniu się  idealnym ciałem!

Mąż Victorii Beckham promuje kąpielówki w najlepszej stylizacji, w jakiej możemy go sobie wyobrazić. Nagi tors, idealna fryzura i liczne tatuaże to David, jakiego uwielbiają kobiety na całym świecie. Elegancki, męski i pociągający - mimo 38. lat, Beckham wciąż pozostaje jednym z najgorętszych nazwisk showbiznesu!

Przeczytaj więcej o Davidzie Beckhamie >>>

Jak podobają się wam zdjęcia Davida?

Autor: J.M.

Publikacja: 04.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
David Beckham zostanie projektantem?
David Beckham zostanie projektantem?

David Beckham chce stworzyć swoją własną markę odzieżową. Brytyjski piłkarz, który już od kilku sezonów prebywa na emeryturze, postanowił wrócić na rynek pracy. Tym razem w roli projektanta. Będzie konkurował z żoną ...