szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

David Beckham zostanie projektantem?

David Beckham chce stworzyć swoją własną markę odzieżową. Brytyjski piłkarz, który już od kilku sezonów prebywa na emeryturze, postanowił wrócić na rynek pracy. Tym razem w roli projektanta. Będzie konkurował z żoną Victorią?

Tagi: bielizna h&M, david beckham, h&m

Męski DAVID BECKHAM w nowej kampanii H&M

fot: BULLS

David Beckham, uważany za jednego z najbardziej modnych piłkarzy świata, postanowił spróbować swoich sił w projektowaniu. Nie ma co się dziwić, brytyjskiego seks idola na co dzień otacza moda. Zaczynając od żony Victorii, która już od kilkunastu sezonów z sukcesem rozwija swoją markę w Nowym Jorku, aż po kampanie reklamowe szwedzkiej sieciówki H&M, w których David reklamuje limitowaną edycję bielizny sygnowanej swoim imieniem.

Ambicje piłkarza jednak wzięły górę. Kilka dni temu David Beckham przyznał, że poważnie zastanawia się nad stworzeniem własnego brandu odzieżowego ze sportowymi i casualowymi ubraniami. Czyżby Beckham planuje stworzyć modową markę, by konkurować ze swoją żoną? Tego jeszcze nie wiemy. Jak podają niektóre źródła, kolekcję Beckhama będziemy mogli zobaczyć już na początku 2015 roku.

Victoria i David Beckhamowie na okładce Vogue Paris

Autor: EB

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
David Beckham w kąpielówkach! Seksowny?
David Beckham w kąpielówkach! Seksowny?

David Beckham znowu pozuje w samych kąpielówkach! Fanki seksownego piłkarza mogą się cieszyć - nowa kampania H&M z udziałem Beckhama wyraźnie pokazuje, że czas obchodzi się z Davidem wyjątkowo łaskawie. Zobaczcie zdjęcia ...