szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
David Bowie i Arizona Muse w nowej kampanii Louis Vuitton

DAVID BOWIE w kampanii LOUIS VUITTON

David Bowie w kampanii marki Louis Vuitton. Stroniący ostatnio od pozamuzycznych zajęć Bowie, dał się namówić na udział w kampanii L'Invitation au Voyage. Zdjęcia z udziałem Davida Bowiego zobaczymy jeszcze w 2013 roku.

Tagi: david bowie, david bowie louis vuitton, kampania louis vuitton, louis vuitton, louis vuitton david bowie, louis vuitton kampania

DAVID BOWIE w kampanii LOUIS VUITTON

David Bowie będzie reklamował markę Louis Vuitton

fot: BULLS

David Bowie kameleon rocka, artysta uniwersalny i ikona popkultury wystąpi w kampanii Louis Vuitton L'Invitation au Voyage. Wokalista i aktor wystąpi u boku Arizony Muse. Jak twierdzi Women's Wear Daily, zdjęcia zobaczymy jeszcze w 2013 roku.

David Bowie to artysta nietuzinkowy. Byłoby ogromnym nadużyciem stwierdzenie, że to po prostu gwiazda rocka. Liczba wcieleń i kreacji artystycznych, a także kolaboracji na polu muzyki, filmu, mody czy sztuk wizualnych jest w przypadku autora Space Oddity doprawdy imponująca. Do inspiracji postacią słynnego Ziggy Stardusta przyznawał się m.in. Jean Paul Gaultier. Do dziś kreacje artystyczne Bowiego, jego stroje czy okładki płyt, stanowią niejednokrotnie bazę i wzór dla kolejnego pokolenia projektantów i fotografów.

Tym razem, sam David Bowie weźmie udział w modowym wydarzeniu. Artysta stanie się częścią kampanii marki Louis Vuitton L'Invitation au Voyage. Według Women's Wear Daily, zdjęcia reklamowe wykonano w Wenecji, a premiera start kampanii jeszcze w 2013 roku. Zatem Bowie został kolejnym rockmanem, który dał się namówić na współpracę z marką Louis Vuitton. Wcześniej udzielali się m.in. Bono i Keith Richards.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka LOUIS VUITTON znika spod Kremla!
LOUIS VUITTON nie dla Moskwy. Walizka ...

Louis Vuitton niechciany w Moskwie! Walizka Louis Vuitton znika spod Kremla. Gigantyczna walizka światowej marki, która stanęła na Placu Czerwonym wywołała społeczną i polityczną burzę. Rosjanie uznali, że Louis Vuitton nie pasuje ...