szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
DAWID KWIATKOWSKI i ZOA PROJECT współpracują. Bloger stworzył serię koszulek

DAWID KWIATKOWSKI i ZOA PROJECT stworzyli razem serię T-shirtów

Dawid Kwiatkowski jest już nie tylko blogerem i wokalistą, ale także... projektantem! Dawid nawiązał współpracę z ZOA Project i stworzył serię T-shirtów.

Tagi: dawid kwiatkowski, DAWID KWIATKOWSKI FACEBOOK, DAWID KWIATKOWSKI PROJEKTANTEM, DAWID KWIATKOWSKI PROJEKTUJE, DAWID KWIATKOWSKI T-SHIRTY, DAWID KWIATKOWSKI ZOA PROJECT, FACEBOOK DAWIDA KWIATKOWSKIEGO, PROJEKTY DAWIDA KWIATKOWSKIEGO

DAWID KWIATKOWSKI i ZOA PROJECT stworzyli razem serię T-shirtów

fot: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Dawid Kwiatkowski to 17-letni bloger i wokalista, który podbija polski show-biznes i jest nazywany polskim Justinem Bieberem. Teraz okazuje się, że Dawid zajął się nawet... projektowaniem! Nawiązał współpracę z marką ZOA Project, która prezentowała swoje kolekcje m.in. na Fashion Week w Łodzi.

Dlaczego Dawid zaczął projektować?

Dawid Kwiatkowski napisał na swoim Facebooku, że ostatnio gdy był w Warszawie, został zabrany na "domówkę". Tylko wszedłem i przed oczami miałem cud na wieszakach. Od razu zakochałem się w tych ubraniach i wszedłem we współpracę z marką ZOA Project (...), która robi awangardowe kolekcje, które będą wystawiane teraz w Dubaju oraz Nowym Jorku - napisał Dawid Kwiatkowski

Co zaprojektował Dawid?

Dawid wraz z ZOA Project zaprojektował serię T-shirtów. Kwiatkowski pochwalił się na Facebooku, że każda koszulka jest inna i ręcznie wykonana. Twierdzi również, że T-shirty zostały stworzone z wysokiej jakości bawełny.

Każdą koszulkę projektu Dawida i ZOA Project możecie kupić za 79 zł.

Nie mogę uwierzyć, że to robię, to kolejne spełnione marzenie, raz, że te ciuchy to po prostu bajka, a dwa - wspólnie je projektowałem. Mam nadzieję, że Wam się spodobają - napisał Dawid Kwiatkowski na Facebooku.

Podobają się Wam T-shirty zaprojektowane przez Dawida?

Zobacz też: DAWID KWIATKOWSKI. Polska wreszcie doczekała się swojego BIEBERA!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również