szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Bloger bohaterem popkultury. Mamy polskiego Biebera?

DAWID KWIATKOWSKI. Polska wreszcie doczekała się swojego BIEBERA!

Dawid Kwiatkowski z dnia na dzień stał się gwiazdą internetu. Bez wsparcia wielkich wytwórni udało mu się przekonać do siebie setki tysięcy osób, które śledzą jego dokonania na YouTube! Ma też ponad 100 tysięcy fanów na Facebooku, a jego klipy obejrzało ponad 3,5 miliona osób! Chcecie wiedzieć więcej? Jasne, że tak!

Tagi: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski anna bałon, dawid kwiatkowski blog, dawid kwiatkowski brat, dawid kwiatkowski piosenki, dawid kwiatkowski polski bieber, dawid kwiatkowski wywiad, polski bieber

DAWID KWIATKOWSKI. Polska wreszcie doczekała się swojego BIEBERA!

Dawid Kwiatkowski zdobywa coraz większą popularność

fot: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Dawid Kwiatkowski, chłopak, który sprawił, że polskim nastolatkom szybciej zabiły serca pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. W blogosferze jest aktywny już od 5 lat. Jego pierwszy klip pojawił się w sieci 1,5 roku temu, ale już wcześniej wrzucał na YouTube covery audio z kolażami swoich zdjęć. Kwiatkowski ma równie utalentowanego brata Michała, któremu udało się zrobić karierę we Francji (wystąpił tam nawet w Tańcu z Gwiazdami).

Dawida we wszystkich działaniach wspiera jego mama, którą muzyk często pokazuje w swoich klipach. Towarzyszyła mu także podczas występu w Dzień Dobry TVN, gdzie wykonał cover utworu Bruno Marsa, Grenade. Niedawno utalentowanym muzykiem zainteresował się Igor Pilewicz, który jest także odpowiedzialny za karierę Honoraty Skarbek, Honey. Menadżer wziął muzyka pod swoje skrzydła i pomógł mu wypłynąć na szerokie wody. Dawid ma na swoim koncie koncert w Warszawie i spotkanie z fanami pod Kolumną Zygmunta. Jak na debiutanta, oba wydarzenia wypadły lepiej niż nieźle. Podczas występu piosenkarza bawiło się prawie siedemset osób, a poznać go osobiście zapragnął kolejny tysiąc! Fani artysty mają już nawet swoją ksywkę: nazywają się... Kwiatonators. Wokalista bardzo się liczy z ich zdaniem i docenia, że go wspierają. Przyznaje także, że wielbiciele mają wpływ na jego twórczość. – Mają i będą mieli wypływ na wszystko, co robię, ale klimat w jakim będzie wydany singiel jest jednak na razie tajemnicą – wyznał w wywiadzie dla Eski.

Żeńską część młodej publiczności z pewnością ucieszy fakt, że wokalista nie ma dziewczyny. Dlaczego? Bo w tej chwili skupia się na nauce. – Jestem na razie wolny i myślę, że pozostanę na jakiś czas. Szkoła jest dla mnie najważniejsza, jest dla mnie priorytetem – powiedział Annie Bałon. Jeśli jesteście ciekawi, czym żyje Dawid Kwiatkowski, zajrzyjcie na jego stronę, na której Śpiewa, bloguje, chwyta wspomnienia, czerpie z każdej chwili w życiu. www.dawid-kwiatkowski.com. Muzyk obiecuje, że jego pierwszy teledysk pojawi się jeszcze przed końcem wakacji! Jesteście ciekawi?

Posłuchaj jak śpiewa Dawid Kwiatkowski:
Autor: News Girl

Zdjęcia: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również