szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Top Model 3 casingi. Dawid Woliński opowiada o Top Model 3

DAWID WOLIŃSKI o TOP MODEL 3. Jak ocenia uczestniczki trzeciej edycji?

Prezentację wiosennej ramówki TVN 2013 otworzył pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego. Projektant pojawił się na imprezie, by promować program Top Model. Zostań Modelką 3, w którym zasiada w jury. GLAMKI.pl podpytały go o to, co wydarzy się w Top Model 3 i jak ocenia uczestniczki nowej edycji.

Tagi: dawid woliński, dawid woliński pokaz, dawid woliński top model, ramówka tvn wiosna 2013, top model 3, top model 3 casting zdjęcia, tvn

DAWID WOLIŃSKI o TOP MODEL 3. Jak ocenia uczestniczki trzeciej edycji?

Pokaz Dawida Wolińskiego na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2013. Michał Piróg, Joanna Krupa i Dawid Woliński w roli modeli.

fot: WBF

Od marca na antenę TVN wraca program Top Model. Zostań modelką. Na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2013 w komplecie pojawili się jurorzy trzeciej edycji: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska oraz opiekun uczestniczek Michał Piróg. Imprezę otworzył pokaz Dawida Wolińskiego, na którym zaprezentowano sukienki z kolekcji wiosna lato 2013. Na wybiegu pokazały się m.in. dwie uczestniczki poprzednich edycji Top Model, Ania Piszczałka i Magda Roman. Za choreografię odpowiadała nowa jurorka, reżyser pokazów mody, Katarzyna Sokołowska.

Po pokazie udało nam się po rozmawiać z gwiazdą wieczoru, Dawidem Wolińskim. Zapytaliśmy go o pokaz i oczywiście o pracę na planie Top Model 3. Projektant i reszta ekipy nagrywają właśnie kolejne odcinki programu, które będzie można obejrzeć w TVN od 6 marca. Zapewnia, że nie będzie nudno i pojawi się dużo zaskakujących dla modelek wyzwań. Jak ocenia poziom trzeciej edycji Top Model?

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 10.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
O czym marzy Dawid Woliński? Z kim nigdy się nie fotografuje? Dawid Woliński dla Glamki.pl
O czym marzy Dawid Woliński? Z ...

Dawid Woliński opowiedział portalowi Glamki.pl o swoim największym marzeniu. Wyznał też, że robiąc sobie zdjęcia nie planuje scenerii, choć ludzie, z którymi się fotografuje nigdy nie są przypadkowi. Zobacz, co zdradził ...