szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autorski przegląd prasy kolorowej glamki.pl. Komentują Marcin Kusy i Łukasz Suda

Diabelska SZULIM, SZYC w nowej roli i tajemnica zarobków KASI TUSK czyli szykowny PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL. WIDEO

Agnieszka Szulim i Nergal z piekielnej otchłani. Co wspólnego mają Borys Szyc i Wacek? Kto wypoczywa na agro-wczasach w Międzyzdrojach? Skoncentrowani i niebezpieczni: Kusy i Suda czyli kolejny przegląd prasy Glamki.pl. Zobacz wideo

Tagi: agnieszka szulim nergal, borys szyc, FESTIWAL W MIĘDZYZDROJACH, flesz, kasia tusk zarobki, KUSY I SUDA, kusy i suda plotki o gwiazdach, kusy i suda przegląd prasy, party, plotki o gwiazdach, przegląd kolorowej prasy, przegląd prasy, tomasz kot

Diabelska SZULIM, SZYC w nowej roli i tajemnica zarobków KASI TUSK

Marcin Kusy i Łukasz Suda plotkują o gwiazdach na portalu Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Agnieszka Szulim zakochana w marynarzu sataniście? Nowa, przełomowa rola Borysa Szyca i tajemnicze zarobki Kasi Tusk. Co robiła Jennifer Lopez w Turkmenistanie? Przegląd kolorowych magazynów w dobrym towarzystwie! Party, Na Żywo i Flesz w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl!

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie? Nic się przed nimi nie ukryje! Nawet tatuaże Agnieszki Szulim!

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu Glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Zobacz przegląd prasy Glamki.pl:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 12.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również