szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sekrety diety Anny Guzik

DIETA ANNY GUZIK. Jaki jest sekret szczupłej sylwetki aktorki?

Anna Guzik zdradza sekret swojej diety. Czemu zawdzięcza płaski brzuch i szczupłą sylwetkę prowadząca program Zdrowie na widelcu? Zdradzi to w najnowszym odcinku programu nadawanego w Polsat Cafe.

Tagi: Anna Guzik, anna guzik dieta, anna guzik odchudzanie, dieta anny guzik, dieta gwiazd, dieta na brzuch, diety, diety gwiazd, nowe diety, odchudzanie, płaski brzuch, skuteczna dieta, szybkie diety, zdrowie na widelcu

DIETA ANNY GUZIK. Jaki jest sekret szczupłej sylwetki aktorki?

Anna Guzik dzieli się sekretami swojej diety w programie Zdrowie na widelcu

fot: WBF

Anna Guzik zdradza skuteczny sposób na odchudzanie

Anna Guzik lubi opowiadać o swoich sposobach na skuteczne odchudzanie. Niedawno wspominała, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza... jedzeniu w proszku. Polecała wówczas metodę Allévo, która opiera się głównie na specjalnych shake'ach przygotowywanych z proszku.

Jednak to niejedyny sposób Anny Guzik na płaski brzuch i zgrabną sylwetkę. Zaczęłam ćwiczyć i mądrzej się odżywiać. Po prostu zmieniłam nawyki - opowiada w rozmowie z Faktem. Bardzo ważnym elementem odchudzania było dla gwiazdy zastąpienie makaronów kaszami. Szczególnie poleca kaszę gryczaną, której zdrowotne właściwości zaprezentuje w najnowszym odcinku Zdrowia na widelcu. Guzik poleca kaszę nieparzoną, która nie dość, że jest łagodniejsza w smaku - jest także zdrowsza od wersji parzonej.

Odcinek Zdrowia na widelcu poświęcony kaszom 24 kwietnia 2013 o 22:00 w Polsat Cafe.

SPRAWDŹ: Anna Guzik prowadzi "Zdrowie na widelcu" na antenie Polsat Cafe. Co nowego wydarzy się w programie? Jakich potraw możemy się spodziewać?!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
EWA CHODAKOWSKA: pomogła schudnąć Ani Guzik? Zobacz zdjęcia!
EWA CHODAKOWSKA: pomogła schudnąć Ani Guzik? ...

Anna Guzik chudsza o kilkanaście kilogramów! Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę! Zaczęła o siebie dbać - zmieniła żywieniowe nawyki i uprawia sport. W jaki sposób Anna Guzik schudła? Sprawdź sposób gwiazdy na szczupłą sylwetkę.

ANNA GUZIK. Kto zaprojektował stylową suknię ślubną aktorki?
ANNA GUZIK. Kto zaprojektował stylową suknię ...

Mimo że Anna Guzik starała się utrzymać w tajemnicy szczegóły swojej ślubnej ceremonii, poznaliśmy wiele detali dotyczących choćby ubioru panny młodej. Kto zaprojektował suknię ślubną Anny Guzik? Ile kosztowała kreacja aktorki?

ANNA GUZIK wyszła za mąż! Huczne wesele w Zakopanem
ANNA GUZIK wyszła za mąż! Huczne ...

Anna Guzik wyszła za mąż! Znana z serialu Na Wspólnej, sympatyczna aktorka wzięła ślub w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Guzik poślubiła swojego wieloletniego partnera, Wojciecha Tylkę.