szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dieta Anny Lewandowskiej: Czasem nie je przez cały dzień!

Anna Lewandowska ma piękną figurę, którą zawdzięcza uprawianiu sportu oraz zdrowemu odżywianiu. Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, jaką dietę stosuje. Sprawdź sekret szczupłej sylwetki Anny Lewandowskiej!

Tagi: ANNA LEWANDOWSKA, dieta anny lewandowskiej, diety gwiazd

Dieta Anny Lewandowskiej: Czasem nie je przez cały dzień!

Anna Lewandowska to obecnie jedna z najszybciej wschodzących gwiazd polskich mediów. Oglądamy ją w kolejnych reklamach, jej blog cieszy się coraz większą popularnością, a kolejne wywiady i sesje z piękną żoną Lewandowskiego wciąż ukazują się w kolorowych magazynach. W jednym z nich, Anna Lewandowska wyznała, na czym polega sekret jej figury!

Ania opowiedziała magazynowi Grazia o zdrowym trybie życia i wartościowym odżywianiu, czyli tematach, na których opiera swojego bloga. Okazuje się, że Lewandowska to wielka fanka detoksu, który stara się stosować zawsze, kiedy może sobie na to pozwolić. Przypomnijmy - detoks polega na odtruwaniu organizmu i przyjmowaniu jedynie wody oraz soków. Anna uważa, że to doskonały sposób na zachowanie idealnej sylwetki:

Jak wiem, że mam cały dzień w ruchu i nie będę miała czasu zjeść, to czasem soki rzeczywiście zastępują mi normalne posiłki. Ale to nie jest reguła. Soki stosuję od czasu do czasu, kiedy chcę zrobić detoks organizmu. Jednak kiedy mam okres przygotowawczy do zawodów, to zbyt często tego nie robię (...) raz w tygodniu warto zrobić sobie dzień oczyszczający - wypić na czczo wodę z cytryną, potem siemię lniane, które jest bardzo dobre na cerę, paznokcie, włosy i perystaltykę jelit. Potem zjeść zupę krem na śniadanie, obiad i kolację. A między posiłkami pić mieszanki ziół - rumianek i lawenda ładnie oczyszczają - mówi Anna Lewandowska.

Uważacie, że taka dieta to dobry sposób na piękną sylwetkę czy też jest zbyt restrykcyjna?

Przeczytaj więcej o Annie Lewandowskiej >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 30.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również