szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dieta Edyty Górniak. Górniak je liście!

Dieta Edyty Górniak musi skutkować. Gwiazda ma idealną figurę, która nie zmienia się od lat. Fani urody i talentu gwiazdy na pewno nie raz zastanawiali się czemu Edyta Górniak zawdzięcza sylwetkę modelki. Okazuje się, że piosenkarka je liście!

Tagi: dieta Edyty Górniak, diety gwiazd, edyta górniak

Dieta Edyty Górniak. Górniak je liście!

Edyta Górniak podzieliła się z fanami swoją dietą cud!

fot: The Vestry

Edyta Górniak nie tylko wciąż ma piękny głos, ale i figurę, której zazdrości jej niejedna nastolatka. Okazuje się, że w diecie i zachowaniu pięknego wyglądu pomagają jej wakacje, które gwiazda stara się spędzać w Tajlandii. Oczywiście w regenarcji ciała i umysłu relaks ma duże znaczenie, ale to nie koniec korzyści, jakie gwiazda czerpie z podróży!

Piosenkarka w rozmowie z Afterparty.pl przyznała, że pociąga ją tajska kuchnia. Edyta Górniak, jako przykład samokołyku podała... kanapki z liści! Mają niewiele kalorii, za to mnóstwo minerałów. Podczas egzotycznych podróży gwiazda zamiast tradycyjnych kanapek z chlebem, je więc takie, które sporządzane są na liściach.

Jak Edyta Górniak robi kanapkę z liści? Opowiedziała, że na specjalny liść należy położyć posiekane ziarna, imbir, cebulę. Całość trzeba zawinąć i pyszna kanapka gotowa. Piosenkarka zapewnia, że to prawdziwy smakołyk!

Dowiedz się też innych rzeczy o Edycie Górniak! >>>

Artystka zapewnia, że kanapki są nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne. Dieta przynosi świetne rezultaty - widać to gołym okiem. Spróbujecie?

Autor: J.M.

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 12.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...