szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Agnieszka Szulim szczerze o odchudzaniu

DIETA GWIAZD: AGNIESZKA SZULIM o odchudzaniu. Próbowała głodówki!

Agnieszka Szulim coraz chętniej opowiada o swoich sekretach w mediach. Właśnie przyznała się, że w walce o płaski brzuch i piękną sylwetkę próbowała nawet głodówki!

Tagi: agnieszka szulim, diety, diety gwiazd, odchudzanie, operacje plastyczne, płaski brzuch, skuteczne odchudzanie, szulim agnieszka-wikipedia

DIETA GWIAZD: AGNIESZKA SZULIM o odchudzaniu. Próbowała głodówki!

Agnieszka Szulim, prowadząca Na językach w TVN

fot: TVN

Agnieszka Szulim nie korzystała z modnych diet. Nie interesowały ją najwyraźniej nigdy najnowsze trendy w odchudzaniu, a efekty... Dlatego nie zawahała się nawet przed głodówką.

Jestem przykładem osoby, która próbowała głodówki. Byłam tylko na syropie cukrowym. Schudłam, a potem przytyłam dwa razy więcej. Teraz uważam, że najlepszym sposobem jest zmiana sposobu życia i żywienia, a nie rzucanie się na dziwne wynalazki - przyznała w wywiadzie. To najlepszy dowód na to, że celebryci zrobią absolutnie wszystko, by móc się pochwalić pięknym ciałem. Zresztą Szulim nie ukrywa, że w pogoni za pięknem była zdolna także do innych poświęceń. Gwiazda TVN przyznała, że poprawiła sobie biust. Dla męża...

Mój mąż uwielbia duże piersi, więc po ślubie zrobiłam mu taki prezent. Nic mnie nie bolało, a po miesiącu wróciłam do stanu pełnej użyteczności - opowiadała w Pytaniu na śniadanie.

Dbanie o piękno i robienie przy tym medialnego zamieszania. Egzamin z bycia celebrytką Szulim zdała na piątkę! ;)

Autor: SuDeK

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 28.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również