szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ashton Kutcher wylądował w szpitalu

DIETA GWIAZD: ASHTON KUTCHER w szpitalu po próbie schudnięcia do roli STEVE'A JOBSA!

Dieta frutariańska nie wyszła na zdrowie Ashtonowi Kutcherowi. Aktor przygotowywał się do roli słynnego prezesa Apple - Steve'a Jobsa. Próba szybkiego schudnięcia skończyła się dla niego w szpitalu! Teraz odradza wszystkim stosowanie tej diety.

Tagi: apple jobs, Ashton Kutcher, dieta frutariańska, dieta gwiazd, film jobs, frutarianizm, Jobs, jobs steve, na czym polega dieta frutariańska, odchudzanie, prezes apple, skuteczne diety, steve jobs, steve jobs i bill gates, steve wozniak i steve jobs

DIETA GWIAZD: ASHTON KUTCHER w szpitalu po próbie schudnięcia do roli STEVE'A JOBSA!

Ashton Kutcher na planie filmu Jobs jako Steve Jobs.

fot: BULLS

Aby bardziej upodobnić się do Steve'a Jobsa, legendarnego szefa Apple, Ashton Kutcher musiał zgubić parę kilogramów. Zdecydował się na dietę frutariańską. Podczas festiwalu Sundance, zdradził fanom, że ten eksperyment przypłacił zdrowiem.

Po pierwsze chciałbym zauważyć, że ten sposób odżywania może poważnie zaszkodzić. Na dwa dni przed rozpoczęciem zdjęć wylądowałem w szpitalu. Zwijałem się z bólu! – mówił Kutcher. Kręcenie i udział Asha w filmie wisiały na włosku. Lekarze nie byli zachwyceni jego stanem zdrowia. Miałem poważne kłopoty z trzustką. Wyniki badań były fatalne. To było naprawdę przerażające doświadczenie, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności - przyznaje Kutcher. Nic dziwnego, że Ashton spanikował, gdy dowiedział się, że właśnie ten organ mu szwankuje.

Steve Jobs zmarł po długiej i wycieńczającej walce z nowotworem... trzustki! Na szczęście okazało się, że problemy Kutchera nie były tak poważne i po krótkiej hospitalizacji, wrócił na plan... Jak Ashton wypadł w filmie Jobs będziemy mieli okazję się przekonać 19 kwietnia 2013, w 37. rocznicę założenia firmy Apple.

Zobacz: Ashton Kutcher jako Steve Jobs już wkrótce w kinach!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
FILM JOBS. Czy warto iść do kina? Recenzja
FILM JOBS. Czy warto iść do ...

Film Jobs od 30.08.2013 w polskich kinach. Ashton Kutcher w roli Steve'a Jobsa, legendarnego założyciela firmy Apple miał zrobić prawdziwą furorę. Udało się? Recenzja filmu Jobs.

NOWE FILMY LATO 2013: jOBS. Premiera 30.08.2013. Czy KUTCHER i JOBS mieli ze sobą coś wspólnego?
NOWE FILMY LATO 2013: jOBS. Premiera ...

jOBS w kinach już od 30 sierpnia. Filmowa biografia Steve'a Jobsa, twórcy potęgi Apple, to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Czy Ashton Kutcher udźwignął ciężar roli tytułowej. Czy w ...

NOWE FILMY LATO 2013: jOBS. Premiera 30.08.2013. Steve Wozniak krytykuje film
NOWE FILMY LATO 2013: jOBS. Premiera ...

jOBS zawita do polskich kin już 30 sierpnia 2013. Póki co, film miał już premierę w USA i jak dotychczas zebrał niezbyt pochlebne recenzje. Filmową biografię Steve'a Jobsa skrytykował nawet jego ...