szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Znamy sekrety diety Mirandy Kerr

DIETA GWIAZD: MIRANDA KERR wygląda pięknie po ciąży. Znamy jej sekret!

Już wiemy, czym po zakończeniu kariery zajmie się Miranda Kerr! Jest dyplomowaną dietetyczką. Młoda mama błyskawicznie doszła do formy po porodzie i wciąż olśniewa wyglądem. Jaki jest sekret diety najsławniejszego aniołka Victoria's Secret?  

Tagi: dieta gwiazd, dieta odchudzająca, dieta po porodzie, dieta przepisy, diety, łatwa dieta, Miranda Kerr, nowa dieta, nowe diety, odchudzanie, odchudzanie diety, Orlando Bloom, przyjemna dieta, skuteczna dieta

DIETA GWIAZD: Miranda Kerr wygląda pięknie po porodzie. Znamy jej sekret!

Miranda Kerr jest najlepszym dowodem na to, że przy odpowiedniej diecie można nadal wyglądać świetnie nawet tuż po ciąży!

fot: BULLS

Wierzę w celebrowanie kobiecych krągłości, a nie ich ukrywanie – deklaruje żona Orlando Blooma. Piękno płynie z wewnątrz, więc staram się odżywiać jedzeniem najlepszej jakości - opowiada Miranda Kerr. Gdy modelka została mamą, zaczęła jeszcze uważniej przyglądać się temu, co stawia na stół dla swoich bliskich. Temat zafascynował mnie do tego stopnia, że teraz jestem dyplomowaną dietetyczką i trenerem zdrowego trybu życia – zdradza Kerr.

Zdrowe składniki to jedno, ale co jeszcze robi, by być w formie? Codziennie przez co najmniej pół godziny uprawiam rano jogę. To zapewnia mi dobre samopoczucie przez cały dzień. Lubię też pilates i ćwiczenia z ciężarkami oraz boks, który dobrze mi robi na kręgosłup, pupę i nogi - opowiada dumna mama. Australijka unika też jak ognia słodzonych napojów. Przed śniadaniem piję ciepłą wodę z cytryną, a w ciągu dnia alkaliczną i oczyszczoną wodę mineralną lub zielone shake'i proteinowe - podpowiada.

Na obiad modelka zwykle serwuje sobie i swojej rodzinie rybę i warzywa gotowane na parze. Dla pięknej skóry używa oleju kokosowego. Warto skorzystać z wskazówek Mirandy, w końcu jest profesjonalistką i stanowi najlepszy dowód na to, że jej sposób działa!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 30.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również