szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sekrety diety Gwyneth Paltrow

Dieta GWYNETH PALTROW uratowała życie i małżeństwo gwiazdy!

Gwyneth Paltrow zdradziła tajemnice swojej diety. Diety, która nie tylko pomogła jej schudnąć, ale i uratować małżeństwo z Chrisem Martinem, a być może i życie!

Tagi: Chris Martin, coldplay, dieta gwiazd, dieta gwyneth paltrow, diety, Gwyneth Paltrow, odchudzanie

Dieta GWYNETH PALTROW uratowała życie i małżeństwo gwiazdy!

Gwyneth Paltrow wygląda świetnie. Zawdzięcza to ciężkiej pracy i diecie, która odmieniła jej życie

fot: BULLS

Gwyneth Paltrow, która ma totalnego świra na punkcie zdrowego żywienia (doradzała w tym temacie m.in. Beyonce i Cameron Diaz) magazynowi Self zdradza sekrety swojego związku z Chrisem Martinem i zapewnia, że kluczem do szczęścia jest właściwa... dieta. Wielokrotnie podejrzewano, że między Gwyneth i Chrisem Martinem nie dzieje się dobrze i za każdym razem kończyło się na plotkach. Aktorka i autor hitu Paradise od lat tworzą zgrany duet, choć gwiazda przyznaje, że w doniesieniach było ziarno prawdy i nie zawsze było tak słodko.

Miałam w sobie dużo tłumionego gniewu. Zawsze stawiałam potrzeby innych przed swoimi. Bywały dni, gdy po prostu wsiadałam do auta i wrzeszczałam stojąc w korku lub walczyłam z wieszakami w szafie. W końcu dotarło do mnie, że nie rozwiążę swoich problemów bez szczerej, bezpośredniej rozmowy. Gdy zaczęłam sobie z tym radzić, zmienił się cały mój związek. Czasami, gdy zrozumiesz kim naprawdę jesteś, inni nie będą zachwyceni, bo lubili  poprzednią wersję ciebie. To zmieniło także moje małżeństwo, ale Chris sprostał wyzwaniu – wyznała aktorka. A co do tego ma dieta? Miałam śpiewać na rozdaniu nagród, co bardzo mnie stresowało. Piłam Guinessa i brałam betablokery. Potem wsiadałam do samolotu i próbowałam ukoić nerwy winem i tabletkami nasennymi. Potem usiłowałam to wszystko wypocić na siłowni... W końcu dostałam ataku paniki. Moje ciało nie wiedziało, co się dzieje. W końcu poszłam do lekarza. Alejandro Junger doradził mi, bym odstawiła praktycznie wszystko: nabiał, cukier, gluten, wszystko, co przetworzone. Spytałam: co do cholery mam w takim razie jeść? Dlatego napisałam książkę: aby przestać wyjadać z lodówki brązowy ryż. Dzięki tej diecie złagodniały moje emocje i czuję się... lżejsza – mówi gwiazda.

Czy to oznacza, że aktorka odmawia sobie wszelkich przyjemności? Małżeństwo i spokój ducha są ważne, ale co to za życie bez drobnych żywieniowych grzeszków: Stosuję tę dietę da, trzy razy do roku po 3 tygodnie. Życie polega na znalezieniu równowagi. Nigdy nie pozbędę się z menu brownies i wina. Uwielbiam też od czasu do czasu napić się martini z przyjaciółkami – zapewnia Gwyneth. Co sądzicie o wyznaniach gwiazdy Iron Mana? Zamierzacie skorzystać z jej rad?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również