szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna nie ma wygórowanych wymagań co do posiłków w trakcie trasy!

Dieta Rihanny w trasie: wódka, chipsy, żelki i zupki z proszku!

Właśnie wypłynęła lista produktów, które Riri zamówiła na swoją trasę 777. Co znalazło się na pokładzie słynnego samolotu gwiazdy? Będziecie mocno zaskoczone! Dieta Rihanny na czym polega?

Tagi: 777 Tour, co je rihanna, dieta dukana, dieta gwiazd, dieta Rihanny, Dieta Rihanny na czym polega, diety, koncert rihanna, odchudzanie, rihanna, trasa 777

Dieta Rihanny: wódka, chipsy, żelki i zupki z proszku!

Rihanna i zdrowe odżywanie? Nigdy w życiu! Gwiazda nie żałuje sobie niezdrowych przekąsek!

fot: BULLS

Nie od dzisiaj wiadomo, że Rihanna nie jest fanką zdrowego odżywiania i zbilansowanej diety. Jak sama wyznała, ma wstręt do wszelkich sałatek i warzyw. Ona nawet nie chce słyszeć takich haseł jak dieta Dukana! Co w takim razie gwiazda przegryzała w przerwach pomiędzy kolejnymi koncertami, będąc kilometry nad ziemią?

Na liście zamówionych produktów znalazły się same kaloryczne bomby: chipsy, ciasteczka, Capri-Sun: mocno słodzone soczki w kartonikach, Cup'O Noodles (amerykański odpowiednik gotowych zupek), płatki śniadaniowe, misie żelki oraz wódka i Red Bull.

Ekspresowa trasa Rihanny na pewno była bardzo wyczerpująca (dziennikarze narzekali, że czasem nie mieli nawet szansy skorzystać z toalety!), a menu, które zaproponowała sobie i swojej świcie gwiazda raczej nie pomaga przy wytężonym wysiłku. Pytanie, jak Rihannie przy tak koszmarnej diecie udaje się utrzymać figurę... No, chyba, że jak twierdzą złośliwi, ona sama ograniczyła się do wódki z Red Bullem, a reszta śmieciowego jedzenia była dla jej gości... ;)

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...