szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj sekret figury Beyonce po ciąży. Jaką dietę stosuje?

Dieta: Beyonce zdradza sekret swojej figury po ciąży

Beyonce zdradza sekret swojej diety. Jak Beyonce udało się schudnąć 27 kilogramów po ciąży? Gwiazda jest na restrykcyjnej diecie. Je główne ryby i unika czerwonego mięsa. I tylko w niedzielę je to, na co ma ochotę. Najczęściej jest to... pizza!

Tagi: BEYONCE, beyonce ciąża, beyonce figura, co je beyonce, dieta beyonce, diety, diety gwiazd, jak schudła beyonce, jak schudnąć po ciąży, jak schudnąć z brzucha, jak szybko schudnąć, skuteczne diety

Dieta: Beyonce zdradza sekret swojej figury po ciąży

Jaką dietę zastosowała Beyonce, żeby tak wyglądać? Gwiazda zdradziła swój sekret

fot: BULLS

Beyonce zdradza szczegóły swojej diety.
 Celebrytka zrzuciła po ciąży 27 kilogramów i wygląda fantastycznie. W najnowszej edycji znanego magazynu SHAPE z kwietnia 2013 roku, dzieli się swoimi doświadczeniami i opowiada o tym, co je, aby być w formie.
 Znane matki żyją pod ogromną presją i nie mogą sobie pozwolić, by powoli pozbywać się extra kilogramów. Szczególnie, gdy mają tak wypełniony grafik jak pani Carter.

Nie miałam zbyt wiele czasu, by schudnąć – przyznaje gwiazda. – Już trzy miesiące po narodzinach Blue miałam dać pierwszy show. Teraz, patrząc na to z perspektywy czasu uważam, że to był błąd. Wyjątkowe okoliczności wymagają jednak wyjątkowych środków: Byłam na niskokalorycznej diecie. Trzymałam się z daleka od czerwonego mięsa. Jadłam dużo ryb i zastąpiłam makaron i ryż komosą ryżową – mówi artystka.

Jak wygląda dieta Beyonce teraz? Zawsze jem śniadanie, na przykład jajecznicę z samych białek, warzywny koktajl i pełnoziarniste płatki i odtłuszczonym mlekiem. Na lunch i obiad jem ryby i warzywa. W ciągu dnia po prostu staram się nawadniać…– ujawnia Bey. Czym jednak byłoby życie bez przysmaków? Nawet Queen B czasem robi odstępstwa od żywieniowego reżimu. W niedziele mam jeden posiłek, kiedy jem wszystko, na co akurat mam ochotę – przyznaje. – Zwykle jest to pizza. To moja ulubiona grzeszna przyjemność.

Wygląda na to, że także w dziedzinie żywienia wokalistka – jak zresztą we wszystkim – jest perfekcjonistką. Co sądzicie o jej diecie? Warto wypróbować?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.