szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kimberly Snyder, dietetyczka sław, której zgrabną sylwetkę zawdzięcza Channing Tatum, Fergi i Drew Barrymore

Diety gwiazd. Poznajcie sekrety zgrabnej sylwetki Channinga Tatuma, Drew Barrymore i Fergie

Channing Tatum, Fergie, Drew Barrymore najwięcej zawdzięczają Kimberly Snyder. Najlepszej w Hollywood dietetyczce. Glamki.pl znają sekret jej przepisu na wspaniałą sylwetkę. Teraz poznasz go również ty.

Tagi: chaning tatum najseksowniejszy mężczyzna świata, channing tatum, dietetyczka gwiazd, diety gwiazd, drew barrymore, drew barrymore odchudzanie, Fergi odchudzanie, Fergie, jak jeść żeby schudnąć, Kimberly Snyder, sekrety gwiazd

Diety gwiazd. Poznajcie sekrety zgrabnej sylwetki Channinga Tatuma, Drew Barrymore i Fergie

Channing Tatum został obwołany najseksowniejszym mężczyzną 2012 roku przez magazyn People. Zasłużenie!

fot: BULLS

Wyciskanie siódmych potów na siłowni to jedno, ale równie ważna jest dieta. Przekonali się o tym Channing Tatum, Drew Barrymore i Fergie. Gdy zaczęli korzystać z porad Kimberly Snyder, przestali mieć problemy z utrzymaniem idealnej sylwetki. Szczególnie dotyczy to Drew, która od lat walczyła z efektem jojo. Co poleciła im znana dietetyczka?

Zaczynajcie dzień od ciepłej wody z cytryną! To pobudza wątrobę do działania, a wiadomo, że to ona odpowiada za spalanie tłuszczy i oczyszczanie organizmu. Każdy posiłek warto zacząć o surowej, zielonej sałaty. Dzięki temu zjecie mniej bardziej kalorycznych składników później, bo będziecie już syci. Nie ma powodu, by się katować i odmawiać sobie rzeczy, które lubicie. Najważniejsze, by pilnować wielkości porcji. Podstawą zdrowego odżywiania jest planowanie posiłków – zdradza Kimberly.

Wskazówki nie wyglądają na szczególnie skomplikowane, a efekty są wręcz znakomite. Warto spróbować!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Najdziwniejsze diety gwiazd. Co jedzą gwiazdy?
Najdziwniejsze diety gwiazd. Co jedzą gwiazdy?

Gwiazdy zrobią wszystko, by zachwycać wyglądem. Jennifer Lopez sprowadziła wszystkie swoje posiłki do grejpfruta, a Renee Zellweger jada codziennie... kostki lodu. Jakie jeszcze dziwactwa dietetycy wymyślą, by utrzymać urodę mieszkanek Hollywood?

Diety gwiazd! Zobacz, jak schudły celebrytki!
Diety gwiazd! Zobacz, jak schudły celebrytki!

Diety gwiazd przynoszą najlepsze i najbardziej spektakularne efekty. Celebrytki są ponadto mistrzyniami jeżeli chodzi o silną wolę i konsekwencję w stosowaniu się do nakazów i ograniczeń. Jak one to robią? Jak udaje ...