szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda ćwiczy i chwali się brzuchem na Instagramie!

Doda uległa modzie na ćwiczenia! Swoimi sposobami na zgrabną sylwetkę podzieliła się z fanami na Instagramie. Dorota Rabczewska nie tylko ćwiczy, ale też rozpoczęła dietę oczyszczającą. Zobacz, jak Doda dba o ciało na wiosnę!

Tagi: Doda, Dorota Rabczewska

Doda ćwiczy i chwali się brzuchem na Instagramie!

Doda często chwali się, że świetną figurę zawdzięcza genom i właściwie nie przestrzega żadnej diety. Wiadomo, że koncerty to ciężka praca fizyczna, ale Dorota Rabczewska postanowiła wziąć się za siebie na wiosnę. Ćwiczy brzuch, uda i pośladki, a efekty pokazuje fanom na Instagramie.

Dziewczyny pytają mnie dlaczego jestem taka zgrabna, otóż kochane .....zapie......lam - napisała Doda pod zdjęciem, gdzie ćwiczy wymachy nogami.

Zobacz, jak Doda pozuje w seksownej sukience z... bezdomnymi psami! >>>

Ale to nie koniec dbania o siebie! Dorota Rabczewska rozpoczęła też kurację oczyszczającą - pije specjalne soki, które pomagają pozbyć się z organizmu toksyn i oczywiście schudnąć. Jak widać Doda całkiem poważnie wzięła sobie do serca wiosenną odnowę organizmu i postanowiła mocno o siebie zadbać.

Podoba Wam się figura Dody?

Autor: J.M.

Publikacja: 06.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...