szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda gasiła ludziom pety na czole!

Doda pokazuje ostatnio swoją coraz bardziej zbuntowaną stronę. Po bójce z Agnieszką Szulim przyszedł czas na wspomnienia piosenkarki z czasów liceum. Okazuje się, że gasiła znajomym pety na czole!

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Dorota Rabczewska

Doda gasiła ludziom pety na czole!

fot: WBF

Doda po ostatniej kłótni z Agnieszką Szulim pojawia się w mediach głównie w kontekście swojego życia prywatnego, a raczej skłonności do rozwiązywania konfliktów w dość kontrowersyjny sposób. Tym razem zdecydowała się na wspomnienia. Okazuje się, że już w czasach liceum była zwolenniczką bezwzględnego egzekwowania swoich praw i nie godziła się na żadne zachowania, które nie przypadały jej do gustu!

Jak uniknęłam używek, wpadania w złe towarzystwo w tak młodym wieku? Wydaje mi się, że bardzo istotną rzeczą jest filar w postaci rodziców czyli fundament, na którym można postawić swoje ideologie. Moim tatą jest sportowiec, więc zawsze ta higiena życia była istotna w moim domu - powiedziała Doda w wywiadzie dla Kobiecym okiem.

Oprócz tego też uprawiałam sport, więc jeśli moi znajomi ze szkoły palili papierosy czy chodzili na imprezę to po prostu nimi gardziłam - przyznała. I to była szczera pogarda, łącznie z tym, że chodziłam po kiblach w szkole i gasiłam ludziom pety na czole. Ale ja byłam trochę taka zbuntowana.

Jak widać z Dodą lepiej nie zadzierać!

Sprawdź inne newsy o Dodzie! >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 23.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...