szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Doda wystąpi w reklamówce i dołączy do plejady gwiazd.

DODA będzie reklamować sieć Play?

Doda być może wystąpi w reklamach sieci Play. Wokalistka ma dołączyć do plejady gwiazd, które są zaangażowane w kampanię. Kontrakt Dody ma opiewać na 3 miliony złotych! Podczas, gdy Maciej Stuhr, jak donoszą informatorzy, za kampanię wyciągnął 300 tysięcy złotych. Szykuje się skandal!
 

Tagi: co reklamuje doda, Doda, doda będzie reklamować play, doda zagra w reklamie, Dorota Rabczewska-wikipedia, ile dostają gwiazdy za udział w reklamie

DODA będzie reklamować sieć Play?

Doda będzie gościem Pytania na śniadanie 16 maja 2013

fot: Przemysław Jach, Super Express

Doda ma być ostatnią gwiazdą, która obok Prokopa, Stuhra, Wojewódzkiego, Sochy, Dygant i Różdżki, weźmie udział w kampanii reklamowej sieci Play. Nie byłoby pewnie w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Doda do grona celebrytów dołącza w klimacie niesłabnących spekulacji lub być może zamierzonych działań marketingowych.

Najpierw w sieci pojawiły się reklamówki sieci Play ze zdjęcienm tronu oraz wymownym napisem Czekając na królową. Doda w tym samym czasie zagaiła swoich fanów na Facebooku. Zmieniam operatora tel. Która sieć polecacie poza t- mobile? moim zdaniem ta jest najgoooooooorsza – napisała Doda na tablicy.

W czwartek, 21 marca 2013 na ekrany telewizji ma trafić spot, z udziałem nowej gwiazdy! Wtedy wszystko stanie się jasne, czy na tronie Playa zasiądzie Doda.

Specjaliści z branży reklamowej oceniają, że na podpisaniu tego kontraktu Doda może zarobić 3 miliony złotych. To wynik lepszy od potentata reklamowego Szymona Majewskiego, który otrzymał 3,3 miliona złotych za dwuletnią umowę z PKO BP. To też znacznie więcej niż ostatnia reklama sieci sklepów AGD, dla której Doda rozebrała się za 800 tys. zł.

Czekamy z niecierpliwością! Ciekawe komu przypadnie tron królowej? A jak wiadomo królowa jest jedna!

Autor: AM

Zdjęcia: Super Express Przemysław Jach

Publikacja: 19.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...