szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Tagi: były mąż edyty górniak, Dariusz K, Doda

doda, dariusz k, były górniak

fot: Instagram, WBF

Do grona gwiazd, które z oburzeniem komentują sprawę wypadku Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach, dołączyła Doda. Gwiazda zdecydowanie potępia jazdę po używkach.

Przeczytaj także: Filip Chajzer OSTRO o byłym mężu Górniak: Pan celeb w trampkach od Dolcze Srolcze

No nie prowadzi się samochodu po używkach. Żerujecie na jakimś nieszczęściu i pytacie się o rzeczy oczywiste. Po co dyskutować o czarno-białej zerojedynkowej rzeczy. Bez sensu. Jest mnóstwo takich wypadków, tylko się o tym nie mówi. Ten kto ma nie wsiąść, ten nie wsiądzie, bo po prostu wie - powiedziała Doda w rozmowie z serwisem Przeambitni.

Dlaczego Dariusz K. o tym nie wiedział?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF Instagram

Publikacja: 20.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...

DODA specjalnie dla Glamki.pl: Zrobię ROZP*DOL na scenie!
DODA specjalnie dla Glamki.pl: Zrobię ROZP*DOL ...

Na ogłoszeniu nominacji Eska Music Awards spotkaliśmy Dodę! Artystka opowiedziała nam o swoich wakacyjnych planach, wyjawiła komu z młodych muzyków kibicuje i jakie są jej najbliższe plany. Zobaczcie wywiad z Dodą, specjalnie ...