szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda ma nowego chłopaka?! Kim jest chłopak Dody?

Doda ma ponoć nowego chłopaka! Według medialnych doniesień, gwiazda ma romans z... właścicielem nocnego klubu! Dowiedz się więcej o nowym chłopaku Dody.

Tagi: Doda, doda chłopak, doda partner

Doda pozuje z bezdomnymi psami: Wygląda lepiej niż ostatnio?

Od dłuższego już czasu u boku Dody ciężko zobaczyć jakiegokolwiek mężczyznę. Co prawda gwiazda utrzymywała, że ma tajemniczego partnera i nawet pokazała męską klatkę piersiową na swoim Instagramie. Złośliwi twierdzili jednak, że wokalistka... wymyśliła sobie partnera, żeby uniknąć docinek na temat samotności.

Przeczytaj także: DODA specjalnie dla Glamki.pl: Zrobię ROZP*DOL na scenie!

Teraz jednak Fakt Gwiazdy donosi, że Doda ma nowego partnera! Ponoć poznała go podczas jednego ze swoich urlopów.

Wszyscy plotkują o tym, że słabość Dody do wyjazdów w tropiki to nie tylko wynik uwielbienia do dzikich plaż i potrzeba wygrzania schorowanego kręgosłupa. Podobno Doda ma romans z właścicielem nocnego klubu na jednej z hiszpańskich wysp. Gdy wyjeżdża, daje się ponieść namiętności - powiedział informator gazety.

Myślicie, że to prawda? Ciekawe, czy kiedyś Doda zdecyduje się pokazać swojego partnera.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Publikacja: 11.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...

DODA specjalnie dla Glamki.pl: Zrobię ROZP*DOL na scenie!
DODA specjalnie dla Glamki.pl: Zrobię ROZP*DOL ...

Na ogłoszeniu nominacji Eska Music Awards spotkaliśmy Dodę! Artystka opowiedziała nam o swoich wakacyjnych planach, wyjawiła komu z młodych muzyków kibicuje i jakie są jej najbliższe plany. Zobaczcie wywiad z Dodą, specjalnie ...